r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Darmowy upgrade do Adobe Creative Suite 2

Strona główna Aktualności

Przedwczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu sprzedaży w Stanach Zjednoczonych nowej wersji sztandarowego pakietu graficznego firmy Adobe - Creative Suite 2.

Jak poinformował nas dystrybutor oprogramowania Adobe - firma Wimal, w Polsce produkty z serii CS2 dostępne będą prawdopodobnie pod koniec czerwca. Nieoficjalnie też dowiedzieliśmy się, że od maja rozpocznie się ciekawa promocja skierowna do wszystkich oczekujących na najnowszą wersję, którzy jednak już teraz potrzebują niezbędnych do pracy narzędzi. Każdy klient, który dokona zakupu pakietu Creative Suite 1.0 będzie mógł bezpłatnie otrzymać upgrade do wersji 2.0 po pojawieniu się jej na rynku polskim. Informacje na ten temat powinny się znaleźć już niedługo na stronie dystrybutora.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.