DashCommand (OBD ELM App) 4.6.20

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)
Pobierz program
lub zeskanuj:

DashCommand to aplikacja, która prezentuje dane odczytane przez złącze diagnostyczne samochodu na estetycznym ekranie. Poza możliwością śledzenia wybranych parametrów samochodu DashCommand ma także tryb pozwalający przetestować auto w wyścigu na ćwierć mili oraz przejrzeć błędy.

Aplikacja DashCommand ma kilka trybów wyświetlania danych. Po połączeniu z modułem OBD II (ELM 327) przez WiFi lub Bluetooth można na żywo przeglądać dane diagnostyczne w postaci klasycznych tabelek, wykresów bądź zegarów, których wygląd, jednostki, parametry i opisy można dowolnie zmieniać.

Na liście parametrów, które można obserwować, znajdziemy prędkość i obroty silnika, różne dane dotyczące spalania paliwa, przyspieszenie, moment obrotowy, wskazania czujników temperatury, ciśnienia i tym podobne. Można także prezentować dane dotyczące podróży, jak dokładność wskazań GPS, liczba przystanków, czas jazdy i tak dalej.

Aplikacja ma także tryb badający wydajność silnika na potrzeby wyczynów sportowych, monitor zachowania samochodu w poślizgu oraz inklinometr (wskaźnik przechyłu samochodu, bardzo przydatny podczas jazdy w terenie), korzystający z sensorów telefonu. Tryb jazdy po torze zaś będzie monitorować przemieszczanie się auta i na mapie oznaczy miejsca przyspieszania i hamowania, co ułatwi treningi kierowcom.

Darmowa aplikacja ma pewne ograniczenia, na przykład nie pozwala na pełną diagnostykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 11.03.2017 22:56

@Anonim (niezalogowany): dasz radę wchodząc:Settings a następnie w Units

  #2 14.01.2017 15:14

Czy da radę mile zmienić na kilometry i Faranhaity na Celcjusze?

  #1 29.04.2016 10:19

Licencja jest free ale na 30 minut. full kosztuje 10$. Pozdro.