r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DashCommand (OBD ELM App) 4.6.20

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)

DashCommand to aplikacja, która prezentuje dane odczytane przez złącze diagnostyczne samochodu na estetycznym ekranie. Poza możliwością śledzenia wybranych parametrów samochodu DashCommand ma także tryb pozwalający przetestować auto w wyścigu na ćwierć mili oraz przejrzeć błędy.

Aplikacja DashCommand ma kilka trybów wyświetlania danych. Po połączeniu z modułem OBD II (ELM 327) przez WiFi lub Bluetooth można na żywo przeglądać dane diagnostyczne w postaci klasycznych tabelek, wykresów bądź zegarów, których wygląd, jednostki, parametry i opisy można dowolnie zmieniać.

r   e   k   l   a   m   a

Na liście parametrów, które można obserwować, znajdziemy prędkość i obroty silnika, różne dane dotyczące spalania paliwa, przyspieszenie, moment obrotowy, wskazania czujników temperatury, ciśnienia i tym podobne. Można także prezentować dane dotyczące podróży, jak dokładność wskazań GPS, liczba przystanków, czas jazdy i tak dalej.

Aplikacja ma także tryb badający wydajność silnika na potrzeby wyczynów sportowych, monitor zachowania samochodu w poślizgu oraz inklinometr (wskaźnik przechyłu samochodu, bardzo przydatny podczas jazdy w terenie), korzystający z sensorów telefonu. Tryb jazdy po torze zaś będzie monitorować przemieszczanie się auta i na mapie oznaczy miejsca przyspieszania i hamowania, co ułatwi treningi kierowcom.

Darmowa aplikacja ma pewne ograniczenia, na przykład nie pozwala na pełną diagnostykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 11.03.2017 22:56

@Anonim (niezalogowany): dasz radę wchodząc:Settings a następnie w Units

  #2 14.01.2017 15:14

Czy da radę mile zmienić na kilometry i Faranhaity na Celcjusze?

  #1 29.04.2016 10:19

Licencja jest free ale na 30 minut. full kosztuje 10$. Pozdro.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.