DashCommand (OBD ELM App) DashCommand (OBD ELM App) 4.8.11

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)
Pobierz program
lub zeskanuj:

DashCommand to aplikacja, która prezentuje dane odczytane przez złącze diagnostyczne samochodu na estetycznym ekranie. Poza możliwością śledzenia wybranych parametrów samochodu DashCommand ma także tryb pozwalający przetestować auto w wyścigu na ćwierć mili oraz przejrzeć błędy.

Aplikacja DashCommand ma kilka trybów wyświetlania danych. Po połączeniu z modułem OBD II (ELM 327) przez WiFi lub Bluetooth można na żywo przeglądać dane diagnostyczne w postaci klasycznych tabelek, wykresów bądź zegarów, których wygląd, jednostki, parametry i opisy można dowolnie zmieniać.

Na liście parametrów, które można obserwować, znajdziemy prędkość i obroty silnika, różne dane dotyczące spalania paliwa, przyspieszenie, moment obrotowy, wskazania czujników temperatury, ciśnienia i tym podobne. Można także prezentować dane dotyczące podróży, jak dokładność wskazań GPS, liczba przystanków, czas jazdy i tak dalej.

Aplikacja ma także tryb badający wydajność silnika na potrzeby wyczynów sportowych, monitor zachowania samochodu w poślizgu oraz inklinometr (wskaźnik przechyłu samochodu, bardzo przydatny podczas jazdy w terenie), korzystający z sensorów telefonu. Tryb jazdy po torze zaś będzie monitorować przemieszczanie się auta i na mapie oznaczy miejsca przyspieszania i hamowania, co ułatwi treningi kierowcom.

Darmowa aplikacja ma pewne ograniczenia, na przykład nie pozwala na pełną diagnostykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!