DashLinQ Car Driving Mode App 3.2.4.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

DashLinQ to aplikacja, która dodaje do smartfonu swoistą nakładkę, która ułatwia korzystanie z urządzenia w trakcie prowadzenia samochodu.

Po uruchomieniu, aplikacja wyświetla przejrzysty interfejs z dużymi ikonami. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z programu jest proste i nie rozprasza uwagi kierowcy podczas kierowania autem. Na ekranie głównym znajdziemy informacje o bieżącej pogodzie (w oparciu o dane GPS) oraz godzinę.

Niżej znajdziemy dodane domyślnie przyciski, które uruchamiają aplikacje przydatne podczas jazdy autem. To skrót do odtwarzacza muzyki dostępnej w pamięci urządzeniu, do radia internetowego, do Map Google oraz przycisk służący do wydawania komend głosowych. Ta ostatnia funkcja bazuje na mechanizmach Google, a za jej pomocą uruchomimy nawigację oraz wywołamy połączenie telefoniczne z wybranym kontaktem z naszej książki adresowej.

Aplikacja pozwala dodać skrót do każdego programu, który jest zainstalowany na urządzeniu. Ponadto, można dodać skróty do usług muzycznych: Spotify oraz Google Play Music. Aby te aplikacje zadziałały, należy być ich abonentem z aktywną subskrypcją. Twórcy DashLinQ dobrze rozwiązali kwestię zarządzania muzyką. Odtwarzacz jest dostępny po wysunięciu go z górnej części interfejsu i zawiera duże przyciski do przewijania utworów oraz włączania/zatrzymywania ich.

Dodatkowo, program może współpracować z systemem audio GROM, wykorzystującym łączność Bluetooth. Dotyczy to wybranych modeli aut.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
28.05.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję