DashLinQ Car Driving Mode App DashLinQ Car Driving Mode App

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

DashLinQ to aplikacja, która dodaje do smartfonu swoistą nakładkę, która ułatwia korzystanie z urządzenia w trakcie prowadzenia samochodu.

Po uruchomieniu, aplikacja wyświetla przejrzysty interfejs z dużymi ikonami. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z programu jest proste i nie rozprasza uwagi kierowcy podczas kierowania autem. Na ekranie głównym znajdziemy informacje o bieżącej pogodzie (w oparciu o dane GPS) oraz godzinę.

Niżej znajdziemy dodane domyślnie przyciski, które uruchamiają aplikacje przydatne podczas jazdy autem. To skrót do odtwarzacza muzyki dostępnej w pamięci urządzeniu, do radia internetowego, do Map Google oraz przycisk służący do wydawania komend głosowych. Ta ostatnia funkcja bazuje na mechanizmach Google, a za jej pomocą uruchomimy nawigację oraz wywołamy połączenie telefoniczne z wybranym kontaktem z naszej książki adresowej.

Aplikacja pozwala dodać skrót do każdego programu, który jest zainstalowany na urządzeniu. Ponadto, można dodać skróty do usług muzycznych: Spotify oraz Google Play Music. Aby te aplikacje zadziałały, należy być ich abonentem z aktywną subskrypcją. Twórcy DashLinQ dobrze rozwiązali kwestię zarządzania muzyką. Odtwarzacz jest dostępny po wysunięciu go z górnej części interfejsu i zawiera duże przyciski do przewijania utworów oraz włączania/zatrzymywania ich.

Dodatkowo, program może współpracować z systemem audio GROM, wykorzystującym łączność Bluetooth. Dotyczy to wybranych modeli aut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!