reklama

Data Center Fitness — trening dla pamięci masowych 6 listopada w Warszawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Data Center Fitness to konferencja organizowana przez NetApp, kierowana przede wszystkim, choć nie tylko, do administratorów centrów danych oraz zarządzających infrastrukturą w firmach. Tak jak w sporcie, tak i w technologii, liczy się szybkość i wydajność. Po „rozgrzewce”, podczas której przedstawione zostaną przykłady wdrożeń technologii przechowywania danych w Netii i PTK Centertel, rozpocznie się „trening”. Na ścieżce „BIZ” będzie można dowiedzieć się więcej o „odchudzaniu”, czyli optymalizacji infrastruktury i sposobach na wyciągnięcie z pamięci masowych jak najwięcej. Trening „TECH” ma z kolei wprowadzić uczestników w świat konkretnych rozwiązań NetApp, jak Cluster Mode czy Virtual Storage Tier.

Konferencję ma zakończyć prezentacja niezwykłych maszyn, które przekraczają granice na pozór nie do przekroczenia. Obejrzeć będzie można między innymi superekonomiczny pojazd o wdzięcznej nazwie „Kropelka”, który powstał na Politechnice Warszawskiej. Silnik „Kropelki” pozwala jej przejechać 609 km na jednym litrze paliwa.

Spotkanie odbędzie się 6 listopada w warszawskim studiu filmowym „Tęcza”. Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy się zarejestrować i wybrać ścieżkę „treningową”. Zainteresowani mogą także pobrać pełną agend wydarzenia, inne informacje można znaleźć na stronie Arrow ECS. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama