r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Data Crow 4.2

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Data Crow to rozbudowane narzędzie do katalogowania różnych zbiorów danych przechowywanych na dysku twardym komputera. Przy użyciu tego programu możemy organizować i zarządzać biblioteką multimediów oraz wykonywać szereg innych czynności związanych z selekcją danych.

Galeria programu

Program umożliwia stworzenie ogromnej bazy danych zawierającej wszystkie zebrane informacje odnośnie plików multimedialnych, graficznych i innych dokumentów. Użytkownicy mogą ręcznie wpisywać informacje lub skorzystać z dodatkowej usługi online, w celu pobrania niezbędnych informacji z sieci.

Data Crow wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, a także wbudowanym serwerem WWW oraz przystępnym dla użytkownika interfejsem, który posiada niezwykle przydatne kreatory konfiguracyjne wspomagające wykonywanie niektórych czynności i operacji w programie. Warto dodać, że został on wyposażony w dwa tryby interfejsu – dla poczatkującego i zaawansowanego użytkownika.

Poza tym pozwala na tworzenie rozmaitych wykresów i statystyk odnośnie bazy danych znajdującej się w programie. Bez problemów możemy tworzyć własne moduły do zarządzania muzyką, kolekcją znaczków czy innych istotnych danych. Korzystając z programu uzyskujemy informacje z wielu popularnych serwisów internetowych, takich jak: Amazon, MusicBrainz czy IMDB. Nie zabrakło w nim również funkcji do importowania informacji odnośnie plików multimedialnych i tworzenia raportów w formacie HTML.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest zainstalowanie oprogramowania Java w wersji 1.6 lub nowszej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.02.2017 22:56

Spolszczenie już jest (częściowe) w wersji 4.2.
W kolejnej już będzie pełne spolszczenie.

horkos   13 #4 20.02.2016 15:38

Wersja PL podobno miała być..

darek719   38 #3 21.11.2015 11:23

darmowy i prosty w obsłudze program do katalogowania naszych zbiorów, więcej takich! :p

  #2 15.05.2013 21:08

Przed chwilą zainstalowałem program i jestem bardzo zadowolony z jego funkcjonalności - można zarówno katalogować gry, czego właśnie oczekiwałem, jak standardowe fanty - książki, filmy, zdjęcia... Jest dużo opcji i możliwości dostosowywania kolekcji. Jedyna zauważona wada (dla niektórych), że nie ma języka polskiego...ale cóż - angielski w przypadku tego programu skomplikowany nie jest (nie jestem orłem,a wszystko rozumiem)
Jeżeli ktoś szuka programu do katalogowania gier (co jest nadal niszą) - absolutnie polecam. Jednak wstrzymam się z zamiarem stworzenia własnego narzędzia do tego celu (planowałem w .net), Data Crow świetnie się sprawdzi ;)

jack1026   1 #1 26.06.2012 15:58

szkoda że nie ma spolszczenia do tego...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.