Data Recovery for Android 1.1.30

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Data Recovery for Android to program do odzyskiwania danych na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android, które zostały utracone w wyniku awarii oprogramowania, sprzętu czy też po prostu usunięte przez pomyłkę.

Dzięki niemu bez problemu przywrócimy wszystkie pliki, w tym kontakty, zdjęcia, wiadomości tekstowe, materiały wideo, wiadomości WhatsApp, pliki dźwiękowe, dokumenty i wiele innych. Korzystanie z Data Recovery for Android jest wyjątkowo nieskomplikowane. Cała operacja odbywa się w trzech krokach: podłączenie urządzenia do komputera (smartfon lub tablet), skanowanie i przeglądanie danych, odzyskiwanie wybranych plików.

Data Recovery for Android obsługuje ponad 6000 modeli urządzeń bazujących na Androidzie od najpopularniejszych producentów, takich jak: Samsung, LG, Sony, ZTE, Huawei, HTC, Motorola i wielu innych. Należy również odnotować, że aplikacja jest kompatybilna z rozmaitymi wersjami systemu operacyjnego Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!