r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Data Recovery for Android 1.1.30

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Data Recovery for Android to program do odzyskiwania danych na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android, które zostały utracone w wyniku awarii oprogramowania, sprzętu czy też po prostu usunięte przez pomyłkę.

Dzięki niemu bez problemu przywrócimy wszystkie pliki, w tym kontakty, zdjęcia, wiadomości tekstowe, materiały wideo, wiadomości WhatsApp, pliki dźwiękowe, dokumenty i wiele innych. Korzystanie z Data Recovery for Android jest wyjątkowo nieskomplikowane. Cała operacja odbywa się w trzech krokach: podłączenie urządzenia do komputera (smartfon lub tablet), skanowanie i przeglądanie danych, odzyskiwanie wybranych plików.

Data Recovery for Android obsługuje ponad 6000 modeli urządzeń bazujących na Androidzie od najpopularniejszych producentów, takich jak: Samsung, LG, Sony, ZTE, Huawei, HTC, Motorola i wielu innych. Należy również odnotować, że aplikacja jest kompatybilna z rozmaitymi wersjami systemu operacyjnego Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.