r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Data Recovery for Android 1.1.30

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Data Recovery for Android to program do odzyskiwania danych na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android, które zostały utracone w wyniku awarii oprogramowania, sprzętu czy też po prostu usunięte przez pomyłkę.

Dzięki niemu bez problemu przywrócimy wszystkie pliki, w tym kontakty, zdjęcia, wiadomości tekstowe, materiały wideo, wiadomości WhatsApp, pliki dźwiękowe, dokumenty i wiele innych. Korzystanie z Data Recovery for Android jest wyjątkowo nieskomplikowane. Cała operacja odbywa się w trzech krokach: podłączenie urządzenia do komputera (smartfon lub tablet), skanowanie i przeglądanie danych, odzyskiwanie wybranych plików.

Data Recovery for Android obsługuje ponad 6000 modeli urządzeń bazujących na Androidzie od najpopularniejszych producentów, takich jak: Samsung, LG, Sony, ZTE, Huawei, HTC, Motorola i wielu innych. Należy również odnotować, że aplikacja jest kompatybilna z rozmaitymi wersjami systemu operacyjnego Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.