Data Safe X

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Data Safe X jest bezpłatnym narzędziem do archiwizacji danych w systemach Windows. Program ten obok funkcji ręcznego tworzenia kopii zapasowych pozwala również automatycznie archiwizować dane na nośnikach USB lub kartach pamięci.

Wśród wielu funkcji oferowanych przez narzędzie z pewnością jedną z najciekawszych jest możliwość wykonywania kopii zapasowej danych tuż po podłączeniu do komputera zewnętrznego nośnika (np. przenośnego dysku twardego, pendrive'a lub karty pamięci). Odpowiednia konfiguracja opcji programu pozwala w pełni zautomatyzować proces backupu danych, wystarczy, że podłączymy do portu USB jeden z wspomnianych nośników, a Data Safe X samoczynnie skopiuje na niego wskazane wcześniej dane. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia mechanizm, umożliwiający archiwizację plików na płytach DVD/Blu-Ray.

Data Safe X jest programem przyjaznym początkującym użytkownikom. Pomimo wielu zaawansowanych opcji jego konfiguracja jest bardzo prosta i większości przypadków ogranicza się do kilku kliknięć myszką, w ramach których m.in. definiujemy dane do zarchiwizowania, sposób archiwizacji itp. Program oferuje mechanizm wykonywania przyrostowych kopii zapasowych, w których uwzględniane są jedynie nowe dane (utworzone od momentu ostateniego backupu). Nie zabrakło również opcji kompresji danych, pozwalającej zmniejszyć rozmiar tworzonych kopii zapasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!