r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Database .NET 21.0.6260.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Database .NET to dysponujące olbrzymimi możliwościami i darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie, umożliwiające wygodną obsługę i zarządzanie wieloma najpopularniejszymi bazami danych.

Galeria programu

Program wyposażony został w wiele przydatnych narzędzi, umożliwiających wygodne projektowanie tabel i zawartych w nich pól, tworzenie indeksów, usprawniających obsługę bazy skryptów itp. Umożliwia on pracę z wieloma różnymi bazami jednocześnie i wykonywanie złożonych zapytań, dysponując przy tym wygodnym menedżerem połączeń oraz edytorem zapytań. W obrębie narzędzia nie zabrakło opcji ręcznej i automatycznej modyfikacji wartości w komórkach i formularzy, importu danych do tabel z zewnętrznych plików, czy kreowania graficznych reprezentacji danych. Z poziomu Database .NET możliwe jest tworzenie kopii zapasowych danych oraz eksport informacji z bazy do plików tekstowych, HTML itp.

Database .NET nie narzuca ograniczeń co do ilości obsługiwanych przy jego użyciu baz danych, wspierając przy tym takie SZBD jak SQL Server, LocalDB, SQLCe, SQL Azure, MySQL, Oracle, IBM DB2, IBM Informix, PostgreSQL, NuoDB, Teradata, Sybase ASE, Access, Excel, SQLite, Firebird, dBase, FoxPro, OData i innych zgodnych z interfejsami OLE DB lub ODBC. Narzędzie łatwo zintegrować można z środowiskiem programistycznym Visual Studio.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej, którą zmienić można na polską w opcjach konfiguracyjnych narzędzia.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy*, prosty interfejs, wygodny i szybki edytor baz danych, przeglądanie historii edycji
brak
ocena użytkownika

Rozbudowany, przejrzysty i szybki program do zarządzania i modyfikowania wielu różnych baz danych. Jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Program jest bardzo intuicyjny, zawiera wygodny i szybki edytor baz danych, świetny edytor SQL. Ponadto program oferuje wyszukiwanie obiektów, zarządzanie zabezpieczeniami czy przeglądanie historii modyfikacji baz danych. Program obsługuję najpopularniejsze bazy danych.

22.10.2015 21:28 | Recenzja do wersji 16.8.5770.2

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 30.10.2015 10:53

wygodny i szybki edytor baz danych, super jest... :p

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.