Database .NET Database .NET 32.1.7761

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Database .NET to dysponujące olbrzymimi możliwościami i darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie, umożliwiające wygodną obsługę i zarządzanie wieloma najpopularniejszymi bazami danych.

Program wyposażony został w wiele przydatnych narzędzi, umożliwiających wygodne projektowanie tabel i zawartych w nich pól, tworzenie indeksów, usprawniających obsługę bazy skryptów itp. Umożliwia on pracę z wieloma różnymi bazami jednocześnie i wykonywanie złożonych zapytań, dysponując przy tym wygodnym menedżerem połączeń oraz edytorem zapytań. W obrębie narzędzia nie zabrakło opcji ręcznej i automatycznej modyfikacji wartości w komórkach i formularzy, importu danych do tabel z zewnętrznych plików, czy kreowania graficznych reprezentacji danych. Z poziomu Database .NET możliwe jest tworzenie kopii zapasowych danych oraz eksport informacji z bazy do plików tekstowych, HTML itp.

Database .NET nie narzuca ograniczeń co do ilości obsługiwanych przy jego użyciu baz danych, wspierając przy tym takie SZBD jak SQL Server, LocalDB, SQLCe, SQL Azure, MySQL, Oracle, IBM DB2, IBM Informix, PostgreSQL, NuoDB, Teradata, Sybase ASE, Access, Excel, SQLite, Firebird, dBase, FoxPro, OData i innych zgodnych z interfejsami OLE DB lub ODBC. Narzędzie łatwo zintegrować można z środowiskiem programistycznym Visual Studio.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej, którą zmienić można na polską w opcjach konfiguracyjnych narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wydajny, potężny zakres funkcji, polska wersja językowa, jest za darmo.
nie zauważyłem
ocena użytkownika
05.05.2017 14:36 • Recenzja do wersji 21.7.6334.1

Database.NET to bezpłatne narzędzie do zarządzania bazami danych, za pomocą którego możemy dokonywać rozmaitych operacji na bazach danych Oracle, MySQL, SQL, Firebird i inne. Program jest przeznaczony jednakowo dla administratorów, serwisantów lub pozostałych użytkowników obsługujących różne bazy danych w systemie operacyjnym. Program posiada wsparcie dla skrótów klawiaturowych, więc po krótkiej praktyce praca z pomocą aplikacji odbywa się błyskawicznie. Warto też wspomnieć, że w najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji. Całe to spectrum możliwości czyni go bardzo dobrym programem do zarządzania i modyfikowania wielu różnych baz danych, który polecam.

darmowy*, prosty interfejs, wygodny i szybki edytor baz danych, przeglądanie historii edycji
brak
ocena użytkownika
22.10.2015 21:28 • Recenzja do wersji 16.8.5770.2

Rozbudowany, przejrzysty i szybki program do zarządzania i modyfikowania wielu różnych baz danych. Jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych. Program jest bardzo intuicyjny, zawiera wygodny i szybki edytor baz danych, świetny edytor SQL. Ponadto program oferuje wyszukiwanie obiektów, zarządzanie zabezpieczeniami czy przeglądanie historii modyfikacji baz danych. Program obsługuję najpopularniejsze bazy danych.