r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Date & Time Calculator 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Date & Time Calculator to rozbudowany program do wykonywania obliczeń na jednostkach czasu. Posiada aż 9 różnych narzędzi za pomocą, których obliczymy między innymi ile czasu upłynęło pomiędzy dwoma datami, bądź też z ilu sekund składa się rok.

Galeria programu

Ekran główny Date & Time Calculator składa się z listy narzędzi, każde z nich posiada krótki opis. Wśród nich znajdziemy: Time Difference, Data Ranger, Work Days, Add/Subtract Time, Multiply/Divide Time, Time Converter, Age Calculator, Time Travel i Time Zones. W zależności od wybranego trybu podaje inne, szczegółowe dane w interesujących nas obliczeniach.

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty, pomimo braku polskiej wersji językowej, nie powinno być problemów z obsługą aplikacji. Wybrane narzędzia możemy przypiąć do ekranu w formie kafelków, a ich wyniki skopiować i udostępnić za pomocą sms/maila bądź też systemowego menu udostępniania. Date & Time Calculator to dobrze wykonany i kompleksowy program do obliczeń na jednostkach czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.