Day Counter Day Counter 4.1.2.5

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Day Counter to licznik, który pozwoli nam śledzić ilość pozostałych dni do konkretnego wydarzenia. I choć aplikacji tego typu jest w sklepie sporo, to w przypadku Day Counter mamy do czynienia z bardzo kompleksowym podejściem do tematu i wykorzystaniem potencjału oraz specyfiki systemu Windows Phone.

Ekran główny aplikacji składa się z trzech kolumn, pierwsza zawiera i pozwala dodawać terminy od druga terminy do, a trzecia okresy czasowe. Po wybraniu interesującej nas kategorii przechodzimy do okna edycji. Ustalamy w nim nazwę licznika oraz w zależności od wyboru datę, bądź jej zakres. W takiej formie zadanie trafia na wspomnianą wcześniej listę. To jednak nie koniec możliwości jego edycji.

Na ekranie podglądu możemy śledzić dokładne informacje (co do sekundy) ile czasu pozostało oraz dodać uwagi. Znajdziemy tu również rozbudowane opcje edycji kafelka, łącznie ze zmianą koloru tła, czcionki, dodaniem własnej grafiki czy też edycją szablonu wyświetlanych informacji. Day Counter wspiera wszystkie 3 rozmiary kafelków.

Terminy możemy także udostępnić innym za pomocą systemowego menu udostępniania. Aplikacja dostępna jest za darmo w wersji z reklamami, za ich usunięcie musimy zapłacić. Obecnie to jeden z najlepszych programów tego typu w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!