Day One 1.17.9

Strona główna iOS Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Day One to mobilny, cyfrowy dziennik, a zarazem pamiętnik. Pozwala w prosty i wygodny sposób rejestrować nasze zapiski z poszczególnych dni podróży, czy też życia.

Aplikacja zachęca do pisania bardzo estetycznym i minimalistycznym interfejsem. Każdy wpis oprócz samej treści zawierać może zdjęcie, dane o lokalizacji, pogodę oraz tagi. Wszystkie wpisy możemy przeglądać w porządku chronologicznym, w widoku kalendarza lub lokalizacji danego wpisu na mapie. Każda z tych form prezentacji jest bardzo atrakcyjna. Wybrane wpisy można oznaczyć gwiazdką, aby mieć do nich łatwiejszy dostęp. Można również ustawić codzienne przypomnienia o dodaniu kolejnego wpisu, a także zabezpieczyć dostęp do aplikacji hasłem.

Program posiada wiele sposobów synchronizacji wpisów z chmurą. Obsługiwany jest Dropbox, iCloud lub chmura Day One, która pozwala na upublicznienie wpisów. Co jednak najważniejsze, Day One posiada również wersję desktopową dedykowaną systemowi OS X. Dzięki temu dostęp do naszych danych mamy i z poziomu telefonu i komputera, a możliwości obu programów są zbliżone.

Niestety Day One nie posiada darmowej wersji testowej. Aby się przekonać o jego możliwościach musimy zapłacić prawie pięć euro. Jeżeli jednak poszukujecie rozbudowanego, a zarazem stylowego cyfrowego pamiętnika, to warto rozważyć jego zakup.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!