De Blob

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

De Blob to przyjemna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w kroplę farby. Sympatyczna kropelka ma za zadanie pomalować całe miasto, wszystkie budynki, ulice, drzewa i pojazdy. Malowanie w jednym kolorze szybko zapewne okazałoby się nudnym zajęciem. Źródłem różnych kolorów są spacerujący ludzie, barwę których wchłaniamy wtaczając się na nich.

Im więcej na koncie spacerowiczów o tym samym kolorze, tym większa ilość punktów. Zmieniając zabarwienie szukamy zarazem nowych ofiar. Kręcąc się wąskimi uliczkami miasta zamalowujemy budynki odbijając się od nich.

W celu zdobycia bonusu punktowego podążamy za strzałkami o konkretnym zabarwieniu, po czym wystrzeliwujemy efektownego "bull's eye'a". Nie wszystko jednak jest takie proste, ponieważ w trakcie naszej wędrówki musimy uważać na I.N.K.T. agentów, którzy dokładają wszelkich starań, by zabarwić nas na czarno i co za tym idzie pozbawić zebranych dotąd punktów. By powrócić do pierwotnego wyglądu konieczna jest kąpiel w miejskiej fosie.

De Blob to sympatyczna, ciesząca oko i solidnie wykonana pod względem 3D gra zręcznościowa. Zapewne dostarczy ona rozrywki każdemu, kto zdecyduje się w nią zagrać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!