Dead Effect 2 Dead Effect 2 1.2.2

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dead Effect 2 to kolejna widowiskowa strzelanka, która udowadnia że na urządzenia mobilne mogą powstać dobre i ładne FPS-y.

Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednego z trzech bohaterów. Różnią się oni początkowymi talentami, ulubioną bronią i statystykami. Z czasem każdego z nich możemy spersonalizować jeszcze bardziej za pomocą punktów umiejętności przyznawanych za awans naszego bohatera. Przed rozgrywką czeka nas jeszcze krótkie intro, a następnie od małego trzęsienia ziemi rozpoczyna się gra.

Nie są to może zabiegi nowatorskie, ale bardzo fajnie budują zagadkowy klimat i potrafią zmobilizować do gry, przynajmniej początkowo. Pierwsze misje uczą nas dodatkowo działania interfejsu. Autorzy zapewniają że kapania powinna wystarczyć na około 20 godzin, dodatkowe 10 otrzymamy w misjach bonusowych. Pomiędzy poszczególnymi zadaniami odwiedzamy bezpieczny punkt, w którym możemy ulepszyć naszą postać, broń i skorzystać ze wzmocnień.

Tutaj pomocą służą nam mikropłatności. Oczywiście środki gromadzimy też podczas misji, a także otrzymujemy za ich dobre wykonanie, jednak bez sięgania po realną gotówkę, z czasem trzeba mocno się namęczyć. Cały system nie jest jednak tak inwazyjny jak w wielu podobnych tytułach.

Na pochwałę zasługują bardzo rozbudowane opcje gry, graficzne oraz sterowania. Wiele elementów możemy spersonalizować do możliwości naszego sprzętu i naszych preferencji. Kolejnym mocnym elementem Dead Effect 2 jest grafika i oprawa dźwiękowa. Jest to jedna z ładniejszych pozycji dostępnych na urządzenia mobilne..

Dead Effect 2 to bardzo dobrze wykonana i ciekawa strzelanka. Sprawia sporo przyjemności, nawet jeżeli pozostaniemy przy sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego. Do tego ciekawy klimat i spore możliwości rozwoju postaci oraz broni sprawiają, że zabawa potrafi wciągnąć na długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!