r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dead Effect 2 1.2.2

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki

Dead Effect 2 to kolejna widowiskowa strzelanka, która udowadnia że na urządzenia mobilne mogą powstać dobre i ładne FPS-y.

Galeria programu

Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednego z trzech bohaterów. Różnią się oni początkowymi talentami, ulubioną bronią i statystykami. Z czasem każdego z nich możemy spersonalizować jeszcze bardziej za pomocą punktów umiejętności przyznawanych za awans naszego bohatera. Przed rozgrywką czeka nas jeszcze krótkie intro, a następnie od małego trzęsienia ziemi rozpoczyna się gra.

Nie są to może zabiegi nowatorskie, ale bardzo fajnie budują zagadkowy klimat i potrafią zmobilizować do gry, przynajmniej początkowo. Pierwsze misje uczą nas dodatkowo działania interfejsu. Autorzy zapewniają że kapania powinna wystarczyć na około 20 godzin, dodatkowe 10 otrzymamy w misjach bonusowych. Pomiędzy poszczególnymi zadaniami odwiedzamy bezpieczny punkt, w którym możemy ulepszyć naszą postać, broń i skorzystać ze wzmocnień.

Tutaj pomocą służą nam mikropłatności. Oczywiście środki gromadzimy też podczas misji, a także otrzymujemy za ich dobre wykonanie, jednak bez sięgania po realną gotówkę, z czasem trzeba mocno się namęczyć. Cały system nie jest jednak tak inwazyjny jak w wielu podobnych tytułach.

Na pochwałę zasługują bardzo rozbudowane opcje gry, graficzne oraz sterowania. Wiele elementów możemy spersonalizować do możliwości naszego sprzętu i naszych preferencji. Kolejnym mocnym elementem Dead Effect 2 jest grafika i oprawa dźwiękowa. Jest to jedna z ładniejszych pozycji dostępnych na urządzenia mobilne..

Dead Effect 2 to bardzo dobrze wykonana i ciekawa strzelanka. Sprawia sporo przyjemności, nawet jeżeli pozostaniemy przy sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego. Do tego ciekawy klimat i spore możliwości rozwoju postaci oraz broni sprawiają, że zabawa potrafi wciągnąć na długo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Konsolowa grafika na telefonie? Dead Effect 2 robi wrażenie nie tylko oprawą

11
ROZRYWKA 03.11.2015 | Tomasz Wrzesień

Coraz to nowi producenci gier na urządzenia przenośne chwalą się grafiką konsolowej jakości w swoich produkcjach, łapiąc jeszcze konsumentów na piękne słówka. Na szczęście Dead Effect 2, które niedawno zadebiutowało na sprzęty pod kontrolą systemów Android oraz iOS, to nie tylko niezła oprawa, również dźwiękowa, ale też przede wszystkim ciekawa strzelanka z elementami logicznymi. Warto ją pobrać. Kontynuacja całkiem znanej produkcji, podobnie jak pierwowzór bezpłatna, chociaż z systemem mikrotransakcji, bazuje na wątkach z części pierwszej. W tym przypadku nie ma to jednak większego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.