r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dead Space 3 lub inna gra dla nabywców SimCity

Strona główna Aktualności

W momencie premiery SimCity w USA serwery Electronic Arts nie wyrabiały się z uwagi na ilość chętnych, chcących od razu zacząć budować wielkie miasta. Debiut tytułu w Europie także nie odbył się bez podobnych problemów i producent szybko wystosował przeprosiny do nabywców produkcji, obiecując im w rekompensacie za ich kłopoty darmową grę z oferty sklepu Origin. EA już bierze się za realizację danego słowa — należy spodziewać się emaila.

W nim opisany zostanie szczegółowo sposób dalszego postępowania. Każdy, kto do 25 marca aktywuje SimCity (z oferty więc mogą skorzystać też Ci, którzy na dniach kupią grę), dostanie możliwość pobrania jednego z następujących tytułów: Battlefield 3, Bejeweled 3, Dead Space 3, Mass Effect 3, Medal of Honor: Warfighter, Need For Speed: Most Wanted, Plants vs. Zombies lub SimCity 4 Deluxe Edition. Najpóźniej 22 marca (akcja wprowadzana jest stopniowo w różnych krajach) gracze powinni mieć już aktywną opcję wybrania tytułu dla siebie z poziomu klienta Origin i do końca miesiąca muszą na coś się zdecydować — później darmowa gra przepadnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.