reklama

Dead Space 3 lub inna gra dla nabywców SimCity

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W momencie premiery SimCity w USA serwery Electronic Arts nie wyrabiały się z uwagi na ilość chętnych, chcących od razu zacząć budować wielkie miasta. Debiut tytułu w Europie także nie odbył się bez podobnych problemów i producent szybko wystosował przeprosiny do nabywców produkcji, obiecując im w rekompensacie za ich kłopoty darmową grę z oferty sklepu Origin. EA już bierze się za realizację danego słowa — należy spodziewać się emaila.

W nim opisany zostanie szczegółowo sposób dalszego postępowania. Każdy, kto do 25 marca aktywuje SimCity (z oferty więc mogą skorzystać też Ci, którzy na dniach kupią grę), dostanie możliwość pobrania jednego z następujących tytułów: Battlefield 3, Bejeweled 3, Dead Space 3, Mass Effect 3, Medal of Honor: Warfighter, Need For Speed: Most Wanted, Plants vs. Zombies lub SimCity 4 Deluxe Edition. Najpóźniej 22 marca (akcja wprowadzana jest stopniowo w różnych krajach) gracze powinni mieć już aktywną opcję wybrania tytułu dla siebie z poziomu klienta Origin i do końca miesiąca muszą na coś się zdecydować — później darmowa gra przepadnie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić