reklama

Dead Space dostępny za darmo tylko do 8 maja. Jaka będzie kolejna darmowa gra od EA?

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Ostatnio firma Electronic Arts udostępniła zupełnie za darmo grę Dead Space. Jeśli chcemy skorzystać z tej promocji, musimy się pośpieszyć, ponieważ kończy się ona 8 maja. Już niedługo na Origin powinna pojawić się kolejna, dostępna za darmo gra.

Electronic Arts zna chyba każdy gracz, z pewnością znaczna większość miała styczność z jakąś grą tej firmy. Jednak ten producent i wydawca nie cieszy się zbyt pozytywną opinią graczy. Zarzuca mu się niszczenie branży oraz traktowanie graczy jak skarbonek bez dna. Często kupienie gry stworzonej przez EA to dopiero początek wydatków. Jeśli chcemy poznać całą zawartość, to zapłacimy jeszcze za DLC oraz inne wycięte fragmenty. Jednak w końcu ta firma postanowiła ocieplić swój wizerunek poprzez zaoferowanie za darmo swoich gier.

Pierwszą udostępnioną bez żadnych opłat produkcją jest nadal Dead Space. Jak podaje Electronic Arts, ta promocja potrwa tylko do 8 maja, więc jeśli ktoś nadal nie zdecydował się na „zakup”, to ma niewiele czasu na podjęcie ostatecznej decyzji. Dead Space to dopiero początek. Niebawem dostaniemy jeszcze inne, dostępne zupełnie za darmo gry. Jeżeli chcemy dołączyć do promocji „Wyjątkowy prezent”, musimy posiadać konto na platformie Origin i dodatkowo do 8 maja „kupić” obecnie udostępnioną za darmo grę.

Gra Dead Space zostanie już na zawsze przypisana do naszej kolekcji i z końcem specjalnej akcji nie zostanie usunięta. Niestety, każda produkcja objęta tą promocją, będzie dostępna za 0 złotych tylko przez określony czas, więc zawsze warto pośpieszyć się z podjęciem decyzji. Klienta Origin możecie pobrać z naszej bazy programów.

Świetnie, że Electronic Arts robi coś, by ocieplić swój wizerunek. Warto śledzić promocje w Origin, ponieważ już niedługo powinien być dostępny kolejny tytuł. Jednak udostępnianie za darmo gier może okazać się niewystarczającą decyzją. Jeśli firma nie zmieni swojego obecnego podejścia do graczy oraz polityki dotyczącej wydawanych gier, to nadal będzie uważana za jedną z najgorszych w branży.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić