Dead by Daylight Dead by Daylight 4.4.0022

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dead by Daylight to popularny survival horror na urządzenia mobilne, który charakteryzuje się asymetrycznym trybem rozgrywki wieloosobowej. W skrócie, grupka ludzi musi stawić czoła psychopatycznemu zabójcy. Gracz wcielić się może w obie te postacie.

Jak wygląda rozgrywka?

Dead by Daylight to tytuł inspirowany wieloma produkcjami filmowymi, w którym jeden gracz toczy potyczkę przeciwko czterem innym. Z jednej strony mamy gracza, którego zadaniem jest zamordowanie pozostałych graczy, z drugiej natomiast uciekinierów, którzy mają przeżyć i wydostać się z zamkniętej planszy. Możliwe jest to tylko wtedy, kiedy uruchomione zostaną specjalne generatory umożliwiające otworzenie drzwi. Morderca oczywiście musi im to za wszelką cenę utrudnić.

Gracz wcielający się w rolę uciekinierów mają do wyboru 11 postaci o unikatowych zdolnościach. Podobnie gracz, który zechce być mordercą ma do dyspozycji aż 13 postaci o różnych umiejętnościach. Zabawa toczyć się może na jednej z 22 losowo wyznaczanych plansz. Po zakończonej rozgrywce gracz otrzymuje punkty doświadczenia wymagane do rozwijania postaci w grze.

Kluczowe cechy gry:

  • wciągający survival horror na urządzenia mobilne
  • rozgrywka wieloosobowa w formacie 1 przeciwko 4
  • gracz wciela się w rolę uciekiniera lub zabójcy
  • bogaty zestaw postaci o unikatowych zdolnościach
  • 22 zróżnicowane plansze

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!