r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DeadHash 1.3

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DeadHash to darmowe narzędzie do obliczania sum kontrolnych (tzw. haszy), który umożliwia także ich porównywanie.

Galeria programu

Wśród haszy obsługiwanych przez opisywaną aplikację znajdziemy: MD5, SHA-1, SHA-256, SHA-384, SHA-512,RIPEMD-160 oraz CRC32. Ich wyliczanie oraz porównywanie nie powinno nikomu sprawić kłopotów, gdyż obsługa programu DeadHash ogranicza się w tym przypadku do zaimportowania wybranych plików i użycia zaledwie jednego przycisku w celu wykonania wyżej wymienionych operacji.

DeadHash oferuje również możliwość porównywania ciągów znaków, edytowanie parametrów dokumentu, a także pozwala na stworzenie własnego tzw. hasza do wprowadzanego tekstu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.