r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deadfall Adventures polskiego studia The Farm 51 zadebiutuje w lipcu

Strona główna Aktualności

Polskie studio The Farm 51, odpowiedzialne za gry z serii NecroVisioN czy Painkillera: Hell & Damnation, od jakiegoś już czasu pracuje nad nową produkcją FPP skierowaną po części do fanów Tomb Raidera albo Uncharted — wiadomo już kiedy oraz pod jakim tytułem dzieło to się ukaże. Deadfall Adventures zadebiutuje na rynku 30 lipca. Projekt przygotowywany jest z myślą głównie o komputerowcach, ale także posiadaczach konsoli Xbox 360.

Przygodowa strzelanka pozwolić ma poczuć się jak prawdziwy poszukiwacz przygód, któremu niejeden zapomniany grobowiec niegroźny, a mierzenie się z uzbrojonymi po zęby mumiami to dla niego chleb powszedni. Obiecuje się nam pościgi, zagadki i masę pułapek w ciekawie zaprojektowanych lokacjach, inspirowanych między innymi budowlami Majów. Akcja zabierze nas w lata 30. ubiegłego wieku, dostaniemy więc charakterystyczny awanturniczy klimat, jak również zestaw broni adekwatnych do epoki. Nie zabraknie naturalnie trybu zabawy sieciowej. Deadfall Adventures napędza popularna technologia Unreal Engine 3. Światowym wydawcą tytułu zostało Nordic Games.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.