r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Debata publiczna...

Strona główna Aktualności

W ramach działalności Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej Ukazał się serwis www.debatapubliczna.gov.pl dotyczący Programu Uporządkowania i Ograniczenia Wydatków Publicznych. Serwis ma ambicje stanowić platformę debaty publicznej dotyczącej Programu. Serwis Debata Publiczna zawiera informacje dotyczące projektu, m. in.: jego tekst do pobrania w pliku, poza tym można znaleźć w nim informacje statystyczne, można zadać pytanie, skorzystać z FAQ (odpowiedzi na częto zadawane pytania), a także popostować na forum czy też poczatować. Jeśli więc ktoś jest zainteresowany udziałem w debacie, bądź informacjami na temat Programu to do 15 stycznia przyszłego roku może korzystać z serwisu, wtedy to nastąpi podsumowanie debaty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.