r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Debian 6.0 Squeeze latem przyszłego roku

Strona główna Aktualności
Steve McIntyre kierujący projektem Debian zamierza wydać wersję 6.0 dystrybucji noszącą kodową nazwę "Squeeze" przed doroczną konferencją DebConf, która ma odbyć się w Nowym Jorku na początku sierpnia 2010 roku.

Pod koniec lipca pisaliśmy o zmianach w cyklu wydawniczym Debiana. Miał on być wydawany co dwa lata, przy czym zamrożenie kodu miało mieć miejsce w grudniu roku nieparzystego a wydanie wersji stabilnej wiosną roku parzystego. Tak więc zamrożenie wersji 6.0 miało nastąpić w grudniu tego roku. W związku jednak z odłożeniem wydania wersji stabilnej na lato 2010, zamrożenie nastąpi w marcu.

Opóźnienie w wydaniu Debiana wpłynie także na bazujące na nim Ubuntu. Jego wersja 10.04 była planowana na kwiecień 2010 ale zostanie wydana zapewne w sierpniu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.