r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Debookee 6.1.0

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Debookee to narzędzie do analizowania ruchu w sieci lokalnej. Jego działanie jest zupełnie niewidoczne dla użytkowników i pozwala zbierać informacje zarówno o ruchu z komputera, na którym zostanie uruchomiony, jak i smartfonów czy urządzeń z Inteligentnego Domu.

Debookee pozwala zbierać i analizować pakiet z użyciem wybranego interfejsu sieciowego Maca. Obsługiwane protokoły to HTTP, DNS, DHCP, TCP, SIP i RTP. Program pokazuje także informacje o pakietach szyfrowanych, ale nie pozwala ich odszyfrować (producent zapewnia, że taka możliwość wkrótce się pojawi).

W wersji 5 programu pojawiła się możliwość monitorowania aktywności WiFi. Z jej pomocą można przełączyć kartę Wi-Fi Maca w tryb nasłuchu, w którym będzie zbierać wszystkie ramki z sieci 802.11, które wychwyci. Będzie można zobaczyć nie tylko punkty dostępowe w okolicy, ale też urządzenia klienckie w okolicy i szczegóły połączenia.

Wersja demonstracyjna programu pozwala przetestować jego funkcje, ale za moduł pozwalający na szczegółową analizę pakietów oraz moduł analizy Wi-Fi trzeba zapłacić. Można je kupić osobno lub w pakiecie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.