r   e   k   l   a   m   a
reklama

Debrysis na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Debrysis, niezwykle dynamiczną i wciągającą strzelaninę, w której gracz porusza się po zamkniętych arenach małym, uzbrojonym autkiem.

Do wyboru mamy 5 plansz, wszystkie o kształcie koła, ale różniące się od siebie wielkością, a także usytuowaniem nań różnych przeszkód. Przy pomocy klawiszy WSAD sterujemy naszym pojazdem w taki sposób, by przy jednoczesnym omijaniu atakujących nas zewsząd przeciwników zdobyć jak najlepszą pozycję do ich zestrzelenia - pokładowe działko obsługujemy myszką. Na naszej drodze co rusz pojawiają się niespodzianki w postaci nowych, bardziej wydajnych rodzajów broni pozwalających na skuteczniejszą walkę z oponentami.

Podczas rozgrywki na ekranie pojawiają się pomocne strzałki - te koloru czerwonego informują nas o kierunku, z którego nastąpi natarcie, szare zaś wskazują drogę do wszelkich dopałek. Zadaniem gracza jest jak najdłużej utrzymać się przy życiu celem zdobycia jak największej liczby punktów.

Grę Debrysis można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich, którym gra na weekend to za mało, zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów