r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DeeMe 2.1.5

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory

DeeMe to komunikator, którego autorzy postanowili skupić się na dwóch elementach. Pierwszym jest łatwa komunikacja nie tylko za pomocą tekstu, ale też odpowiednich grafik, drugim ładny i nowoczesny interfejs.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu DeeMe zostaniemy poproszeni o zalogowanie się, bądź też stworzenie nowego konta. W tym celu możemy wykorzystać dane z Facebooka, bądź też tradycyjnie użyć adresu e-mail. Otrzymamy także pytanie o nr. telefonu. Jego podanie nie jest konieczne, ale pomaga w odnalezieniu znajomych. Tych możemy dodawać także za pomocą wyszukiwarki.

Aplikacja posiada dobrze rozbudowane poradniki, które tłumaczą działanie każdego nowego okna i opcji. W wiadomości wprowadzi nas testowy komunikat. Odpisywać możemy w tradycyjny sposób, bądź też tworząc wiadomości graficzne. Opierają się one na zdjęciach, tłach, specjalnych emotkach i tekście. Ilość obiektów oraz kombinacji jest spora, a ich tworzenie proste i wygodne.

Interfejs to kolejna mocna strona aplikacji. DeeMe wygląda ładnie i nowocześnie, przy okazji nie zatraca intuicyjności. Choć program nie wprowadza nowych rozwiązań, których nie znalibyśmy z innych komunikatorów, to sprawnie łączy wiele dobrych pomysłów. Jeżeli ktoś ceni sobie w komunikacji możliwość tworzenia wiadomości graficznych, DeeMe będzie ciekawą alternatywą dla innych komunikatorów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cenisz atrakcyjny wygląd aplikacji? Pokochasz komunikator DeeMe

13
OPROGRAMOWANIE 01.06.2015 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Jak wybić się na rynku komunikatorów? Twórcy komunikatora DeeMe przede wszystkim postawili na atrakcyjny wygląd, a także zamiast wprowadzać innowacyjne elementy, sięgnęli po sprawdzone rozwiązania. Czy takie podejście sprawi, że ich komunikator zdobędzie miliony użytkowników? Przebicie się na rynku mobilnych komunikatorów wydaje się rzeczą niemal niewykonalną. Rynek zdominowany jest przez kilku wielkich graczy, którzy nie mają zamiaru odpuścić swoich obecnych pozycji. Ogromną popularnością cieszy się przede wszystkim Messenger, który używany jest przez znaczną większość użytkowników…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.