reklama

Deep Down to gra RPG z zabawą online, będzie wymagała dostępu do sieci

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Deep Down, niezwykle interesujący graficznie projekt, który firma Capcom zaprezentowała na PlayStation 4 po raz pierwszy podczas minionych targów E3, faktycznie będzie grą RPG. Wiadomo już jednak, że nie chodzi o kontynuację całkiem dobrego Dragon's Dogma, jak wielu się pewnie spodziewało, a produkcję nawiązującą raczej do sieciowych MMO. Mroczny świat fantasy wypełni się masą graczy, zaś dzieło do działania wymagać będzie ponoć stałego połączenia z Internetem.

Szczegóły poznamy na nadchodzącym Tokyo Game Show we wrześniu, być może potwierdzone zostaną wtedy także plotki o wersji PC tytułu. Produkt powstaje w Capcom Online Games, które zajmuje się obecnie również robieniem między innymi kolejnej gry z dosyć znanej serii Breath of Fire na komputery oraz urządzenia przenośne.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić