r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deep Silver chce pociągnąć serię Metro i uczynić ją popularniejszą, ale nie kosztem uproszczenia rozgrywki

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wydawca Deep Silver, który po bankructwie THQ przejął serię Metro, zadowolony jest z wyników finansowych Last Light i zapowiada, że marka na pewno nie zostanie teraz odłożona na półkę, lecz w planach jest jej kontynuowanie. Jak najbardziej będzie próbował oczywiście poszerzyć grono zainteresowanych nią, licząc na napływ świeżych fanów, ale nie oznacza to, że pójdzie z trendem upraszczania rozgrywki w nowej grze.

Szef Deep Silver Klemens Kundratitz wspominał niedawno, iż chciałby uczynić Metro bardziej przystępnym dla różnorakich odbiorców, niemniej wyjaśniono właśnie, że nie chodziło o od odejście od tego, co uczyniło produkty studia 4A Games tak wyjątkowymi. Wydawca dostrzega wkład miłośników Metro 2033 w to, by gra w sumie niszowa urosła do miana hitu i pragnie pozostać im wiernym. Upewni się po prostu, że kolejny tytuł z serii zostanie dostanie odpowiedni budżet oraz akcję reklamową. Przypomina także o nadchodzącej premierze Last Light w wersji dla OS X (wrzesień) i Linuksa (koniec roku).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.