Deepfall Dungeon

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra RPG Deepfall Dungeon jest powrotem do klasyki gatunku, kiedy przygody ukazywano jeszcze przede wszystkim z oczu bohatera, a nie pod pewnym kątem w tzw. rzucie izometrycznym. Żądny złota oraz przygód śmiałek wkracza do tytułowych lochów z zamiarem dotarcia jak najgłębiej, a po drodze zyskania nie lada bogactwa. Musimy przeczesywać zawiłe systemy korytarzy w poszukiwaniu zejścia niżej.

tytuł spodoba się tym wszystkim komputerowcom, którzy lubią w wolnej chwili po prostu się poszwendać. Do zebrania są całe skrzynie z kosztownościami i wiele przedmiotów, również magicznych, a od czasu do czasu trzeba także mierzyć się z zamieszkującymi lochy potworami. Heros oczywiście zdobywa punkty doświadczenia, by awansować na wyższe poziomy. Za każdym razem generowany jest on losowo.

Budowa korytarzy też każdorazowo będzie inna, więc do Deepfall Dungeon chce się wracać. W walce dysponujemy ciosami wręcz o różnej szybkości, a co za tym idzie sile. Występują tutaj i czary, z których na pewno warto pamiętać o uzdrawianiu. Do tego dochodzą różnorakie umiejętności specjalne prowadzonej postaci. Odnowienie zasobów zdrowia czy magii odbywa się z udziałem specjalnych napojów lub ołtarzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!