r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deepfall Dungeon

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra RPG Deepfall Dungeon jest powrotem do klasyki gatunku, kiedy przygody ukazywano jeszcze przede wszystkim z oczu bohatera, a nie pod pewnym kątem w tzw. rzucie izometrycznym. Żądny złota oraz przygód śmiałek wkracza do tytułowych lochów z zamiarem dotarcia jak najgłębiej, a po drodze zyskania nie lada bogactwa. Musimy przeczesywać zawiłe systemy korytarzy w poszukiwaniu zejścia niżej.

tytuł spodoba się tym wszystkim komputerowcom, którzy lubią w wolnej chwili po prostu się poszwendać. Do zebrania są całe skrzynie z kosztownościami i wiele przedmiotów, również magicznych, a od czasu do czasu trzeba także mierzyć się z zamieszkującymi lochy potworami. Heros oczywiście zdobywa punkty doświadczenia, by awansować na wyższe poziomy. Za każdym razem generowany jest on losowo.

r   e   k   l   a   m   a

Budowa korytarzy też każdorazowo będzie inna, więc do Deepfall Dungeon chce się wracać. W walce dysponujemy ciosami wręcz o różnej szybkości, a co za tym idzie sile. Występują tutaj i czary, z których na pewno warto pamiętać o uzdrawianiu. Do tego dochodzą różnorakie umiejętności specjalne prowadzonej postaci. Odnowienie zasobów zdrowia czy magii odbywa się z udziałem specjalnych napojów lub ołtarzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
yanko wojownik   14 #1 16.01.2016 09:35

Opisowo zapowiada się nieźle, chyba nawet jestem skłonny na nią kilkaset chwil życia poświęcić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.