Deezer 2.2.5.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Deezer to usługa umożliwiająca słuchanie muzyki z niemal dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu. Dla Windows Phone również dostępna jest oficjalna aplikacja. Logowanie odbywa się za pomocą konta w serwisie Facebooku lub za pomocą maila.

Interfejs aplikacji nie odbiega od tego, jaki znamy z innych systemów mobilnych. Menu ukryto z lewej strony, za jego pomocą możemy przejść do poszczególnych części aplikacji oraz ustawień. Ekran główny prawie w całości poświęcono muzyce, czy to słuchanej czy też proponowanej. Na samej górze znajdziemy wyszukiwarkę.

Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Dostępny jest też tryb wyżej jakości (HQ). a pomocą opcji możemy określić rodzaje połączenia oraz przedział zajmowanej pamięci. Aplikacja pomimo uniwersalnego interfejsu wspiera rozwiązania typowe dla Windows Phone takie jak przypinanie treści w formie kafelków. Dostępna jest za darmo, oferuje także darmowy tryb słuchania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 16:58

Z wersji na wersję aplikacja jest coraz lepsza, podobnie jak sam serwis Deezer, którego używam od ponad roku i nie widzę potrzeby zmiany na inny.