Deezer 2.2.5.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Deezer to usługa umożliwiająca słuchanie muzyki z niemal dowolnego urządzenia, które ma dostęp do Internetu. Dla Windows Phone również dostępna jest oficjalna aplikacja. Logowanie odbywa się za pomocą konta w serwisie Facebooku lub za pomocą maila.

Interfejs aplikacji nie odbiega od tego, jaki znamy z innych systemów mobilnych. Menu ukryto z lewej strony, za jego pomocą możemy przejść do poszczególnych części aplikacji oraz ustawień. Ekran główny prawie w całości poświęcono muzyce, czy to słuchanej czy też proponowanej. Na samej górze znajdziemy wyszukiwarkę.

Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Dostępny jest też tryb wyżej jakości (HQ). a pomocą opcji możemy określić rodzaje połączenia oraz przedział zajmowanej pamięci. Aplikacja pomimo uniwersalnego interfejsu wspiera rozwiązania typowe dla Windows Phone takie jak przypinanie treści w formie kafelków. Dostępna jest za darmo, oferuje także darmowy tryb słuchania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

125
02.02.2016  •  Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
24.12.2015  •  Anna Rymsza

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 16:58

Z wersji na wersję aplikacja jest coraz lepsza, podobnie jak sam serwis Deezer, którego używam od ponad roku i nie widzę potrzeby zmiany na inny.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza