r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer 6.30.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

Poprzez aplikację Deezer użytkownik korzystający z urządzania z systemem iOS może skorzystać z usługi internetowego dostępu do bazy muzycznej o takiej samej nazwie. Klient mobilny pozwala na dostęp do tej samej muzyki i ulubionych utworów z dowolnego urządzenia, a także odsłuchiwanie jej bez połączenia z Internetem przez wcześniejsze pobranie do użytku w trybie offline.

Galeria programu

Do korzystania z odtwarzacza konieczne jest zalogowanie do usługi za pośrednictwem konta w serwisie Facebook, Google, bądź innego. Po wykonaniu tej czynności użytkownik otrzymuje dostęp do danych zsynchronizowanych z jego kontem, a więc utworzonych do tej pory playlist, czy też ulubionych utworów. Oprócz słuchania muzyki może jest zarządzanie jej kolekcją, przeglądanie informacji o albumach czy też wykonawcach. Dzięki integracji z sieciami społecznościowymi użytkownik może wyszukiwać znajomych i dzielić się z nimi swoimi ulubionymi utworami. Aplikacja pozwala na użycie wyszukiwarki w celu przeszukania zasobów serwisu i odnalezienia interesujących utworów. Możliwe jest także skorzystanie ze stacji radiowych, które są oparte o poszczególne gatunki muzyczne (np. dance, pop, muzyka klasyczna), lub też wykonawców i utwory o podobnym charakterze do nich prezentowanego.

Funkcja odtwarzania w trybie bez połączenia internetowego (offline) umożliwia wcześniejsze pobranie muzyki np. poprzez Wi-Fi. Dostępny jest też tryb wyżej jakości (HQ). a pomocą opcji możemy określić rodzaje połączenia oraz przedział zajmowanej pamięci. Interfejs bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS, do tego jest intuicyjny w obsłudze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

124
INTERNET 02.02.2016 | Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.