r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer i Spotify z trzema miesiącami premium za 99 groszy

Strona główna AktualnościINTERNET

Po raz kolejny w tym roku serwisy muzyczne Dezzer i Spotify postanowiły przygotować atrakcyjne promocje, w ramach których możemy sprawdzić zalety kont Premium. Aby testować je przez trzy miesiące wystarczy jednorazowa opłata w wysokości 0,99 zł.

Promocja na Spotify dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy do tej pory nie korzystali z podobnych akcji. Dodatkowo jest niedostępna dla osób, które zrezygnowały z wersji Premium po 1 listopada 2015. Tym razem podobne ograniczenie wprowadził także Deezer. Jeżeli już wcześniej korzystaliście z jednej z wielu przecen ta będzie niedostępna. Kolejnym z warunków jest brak posiadania aktualnego konta Premium

Jeżeli jesteśmy zainteresowani promocją na konto Premium + w usłudze Deezer, należy skorzystać ze specjalnie przygotowanej strony. Z jej poziomu zostaniemy przekierowani do serwisu. Procedura będzie się różniła w zależności od tego czy jesteśmy już zalogowani, posiadamy konto czy też przypięte do niego płatności.

r   e   k   l   a   m   a

Podobnie wygląda aktywacja w przypadku konta w serwisie Spotify. Należy przejść na główną stronę Spotify.com, a tam otrzymamy informacje o możliwości aktywacji konta Premium w promocyjnej cenie. Po upływie trzech miesięcy w obu przypadkach abonament zostaje automatycznie przedłużony, a jego cena wraca do standardowego 19,99 zł. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, a zarazem nie czekać do ostatniej chwili, ofertę możemy dezaktywować zaraz po jej wykupieniu.

Konto premium pozwala między innymi na: pobieranie utworów i słuchanie ich w trybie offline, dodawanie do bazy swojej muzyki, czy też odtwarzanie w wyższej jakości. Aplikacje Deezera oraz Spotify dla systemów mobilnych i desktopowych znajdziecie w naszej bazie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.