r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer na Xboksie także w Polsce

Strona główna Aktualności

Deezer jest w Polsce jednym z liderów rynku usług muzycznych. Francuska firma poinformowała dziś o udostępnieniu w 20 krajach, w tym w Polsce, swojej aplikacji na konsole Xbox. Niestety, jak wszystkie podobne aplikacje, będzie ona wymagała subskrypcji Xbox Live Gold, i oczywiście Deezer Premium+ pozwalającej na odtwarzanie muzyki na urządzeniach mobilnych. Jeśli ktoś chciałby zacząć korzystać z tego zestawu, kosztować go to będzie 29,90 za Gold (można taniej) plus 19,90 zł za Deezera… ale zapewne nie brakuje osób, które już i tak płacą przynajmniej jeden z tych abonamentów.

Aplikacja została zaprojektowana zgodnie z filozofią interfejsu Xboksa. Można z niej korzystać również za pomocą Kinecta, czy to wydając komendy głosowe, czy to wykonując gesty przed konsolą. Każda konsola z zainstalowaną aplikacją będzie mogła łączyć się z maksymalnie trzema kontami Deezera. Z poziomu aplikacji uzyskamy dostęp do swojej kolekcji albumów i list odtwarzania, stacji radiowych Deezera, oraz funkcji pozwalających dzielić się muzyką ze znajomymi. Kolekcja utworów będzie identyczna, jak na innych urządzeniach.

r   e   k   l   a   m   a

Deezer twierdzi, że aplikacja będzie dostępna już od dziś, ale w chwili pisania artykułu jeszcze nie było jej w sklepie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.