r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Deezer ponownie udostępnia trzy miesiące premium za 99 groszy

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Niedawno zakończyła się wakacyjna akcja w ramach, której serwis muzyczny Deezer oferował trzy miesiące konta premium za 99 groszy, a już startuje kolejna odsłona tej promocji. Dzięki temu zbliżające się jesienne miesiące umili nieograniczony dostęp do pełnej oferty serwisu.

O promocji można przeczytać głównie na zachodnich serwisach, ale działa ona również w naszym kraju. Wystarczy skorzystać ze specjalnie przygotowanego adresu, aby przejść do okna z możliwością zakupu Premium + na trzy miesiące za 0,99 zł. Po upływie tego czasu abonament zostaje automatycznie przedłużony, a jego cena wraca do standardowego 19,99 zł. Można się przed tym łatwo zabezpieczyć. Wystarczy dezaktywować ofertę zaraz po jej wykupieniu. Konto Premium + dalej będzie aktywne przez trzy kolejne miesiące.

Oferta promocyjna jest skierowana do nowych klientów oraz obecnych, którzy nie mają aktywnego konta premium. Dzięki Premium + możemy między innymi: pobierać utwory do pamięci naszego urządzenia i słuchać je w trybie offline, dodawać do bazy własną muzykę czy też korzystać z odtwarzania w wysokiej jakości. Aplikacje mobilne Deezera dla systemów iOS, Android oraz Windows Phone znajdziecie w naszej bazie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.