reklama

DefenseWall HIPS 3.25

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DefenseWall HIPS (Host Intrusion Prevention System) to prosty i zarazem niezwykle skuteczny program do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z sieci.

DefenseWall HIPS zapewnia proaktywną ochronę komputera. Oprogramowanie doskonale radzi sobie z monitorowaniem aktywnych procesów i aplikacji, dzieląc je na dwie odrębne grupy – zaufane i niezaufane. Pliki zaufane są całkowicie bezpieczne i można je bez problemów instalować bądź uruchamiać w systemie operacyjnym. Natomiast na podejrzane pliki będą nakładane liczne ograniczenia, które zapewnią dodatkową ochronę. W momencie wykrycia jakiegokolwiek szkodnika, program automatycznie go zlikwiduje.

Program skutecznie chroni i zabezpiecza system operacyjny przed wirusami, rootkitami, keyloggerami, botnetami, a także przed innymi szkodliwymi aplikacjami typu adware lub spyware. DefenseWall HIPS został wyposażony w nowoczesny i innowacyjny system ochronny, który zapewnia dodatkową ochronę poufnych danych użytkownika. Dotyczy to zarówno prywatnych dokumentów, jak i również haseł, logów z czatów czy poczty elektronicznej wraz z załącznikami.

Znajdziemy w nim specjalny tryb, który zwiększa poziom bezpieczeństwa w czasie wykonywania jakichkolwiek transakcji w sieci – dokonywanie zakupów w sklepie internetowym lub podczas zarządzania internetowym rachunkiem bankowym. Należy pamiętać, że program Defensewall HIPS nie usuwa złośliwego oprogramowania, którym został już zainfekowany system operacyjny.

Uwaga!

  • Program działa tylko na 32-bitowych systemach operacyjnych.
  • DefenseWall HIPS dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 17.01.2017 11:31

ten program jest poważnym błędem rozwaliłem sobie system nie dotykać linku ,bo problem

  #7 01.06.2013 23:44

Więc jak mam się wypowiadać w tym serwisie w sposób uprzejmy i zrozumiały to przede wszystkim program nie działa przez 30-ci dni jako program darmowy (testowy) tylko żąda od razu klucza rejestracyjnego - oczywiście po odpowiedniej zapłacie.Trudno,żeby panowie serwisanci (administratorzy) tego nie zauważyli,dziwię się też tym,którzy niby ten program testowali i wystawiali swoje opinie tego nie zauważyli.

  #6 01.06.2013 23:25

przy instalacji próbnej pyta się o razu o klucz instalacyjny wersji pełnej,chociaż ma być wersja próbna!!!

  #5 16.02.2013 09:07

Bardzo dobry i za free jest Malware Defender. Używam od 3 lat. Zero infekcji.
http://dl.360safe.com/md_setup_en.exe

byny1   3 #4 26.01.2013 20:41

Redakcjo przecież ten program jest w języku PL a za numerem wersji 3.20 nie ma flagi Polski
więc daje link do polskiej wersji
http://www.softsphere.com/cgi-bin/redirect.pl?Name=DEFENSEWALL_HIPS_POLISH

  #3 11.01.2013 08:05

Dość często przy włączaniu PC ten HIPS blokuje połączenie z netem. Pomaga ponowne uruchomienie pieca :/

KatKat   1 #2 07.11.2012 22:30

Program działa tylko na 32-bitowych systemach operacyjnych. Niestety to go dyskwalifikuje!

  #1 28.09.2012 16:20

Ultra skuteczny sofcik

reklama