DefenseWall HIPS DefenseWall HIPS 3.25

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DefenseWall HIPS (Host Intrusion Prevention System) to prosty i zarazem niezwykle skuteczny program do ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami z sieci.

DefenseWall HIPS zapewnia proaktywną ochronę komputera. Oprogramowanie doskonale radzi sobie z monitorowaniem aktywnych procesów i aplikacji, dzieląc je na dwie odrębne grupy – zaufane i niezaufane. Pliki zaufane są całkowicie bezpieczne i można je bez problemów instalować bądź uruchamiać w systemie operacyjnym. Natomiast na podejrzane pliki będą nakładane liczne ograniczenia, które zapewnią dodatkową ochronę. W momencie wykrycia jakiegokolwiek szkodnika, program automatycznie go zlikwiduje.

Program skutecznie chroni i zabezpiecza system operacyjny przed wirusami, rootkitami, keyloggerami, botnetami, a także przed innymi szkodliwymi aplikacjami typu adware lub spyware. DefenseWall HIPS został wyposażony w nowoczesny i innowacyjny system ochronny, który zapewnia dodatkową ochronę poufnych danych użytkownika. Dotyczy to zarówno prywatnych dokumentów, jak i również haseł, logów z czatów czy poczty elektronicznej wraz z załącznikami.

Znajdziemy w nim specjalny tryb, który zwiększa poziom bezpieczeństwa w czasie wykonywania jakichkolwiek transakcji w sieci – dokonywanie zakupów w sklepie internetowym lub podczas zarządzania internetowym rachunkiem bankowym. Należy pamiętać, że program Defensewall HIPS nie usuwa złośliwego oprogramowania, którym został już zainfekowany system operacyjny.

Uwaga!

  • Program działa tylko na 32-bitowych systemach operacyjnych.
  • DefenseWall HIPS dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!