r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Defiance na weekend – wracamy na Ziemię współdzieloną z obcymi

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Defiance – futurystyczną sieciową strzelaninę MMO opartą na scenariuszu wyprodukowanego przez Universal Cable Productions amerykańskiego serialu o dokładnie tym samym tytule.

Akcja filmu rozgrywa się w połowie XXI wieku na terenie stanu Kalifornia. Jest już po wojnie z Wotanami – obcymi przybyłymi na Ziemię celem poszukiwania nowego dla swojej rasy domu. Za sprawą łączącego się gatunku obcego z ludzkim planeta zostaje zrujnowana. Nieodwracalnym przemianom ulega również ziemski świat fauny i flory…

r   e   k   l   a   m   a

Serial rozpoczął premierę w amerykańskiej stacji Syfy 2 kwietnia 2013 roku (polska premiera 7 listopad 2013 w Canal+), a już niecałe dwa tygodnie później fani filmowi mogli cieszyć się przygodami głównych bohaterów na ekranach swoich komputerów oraz konsol.

Gracz wciela się w jedną z czterech dostępnych klas postaci otrzymując jednocześnie olbrzymie możliwości w kwestii jej kreacji, personalizacji i zarządzania nią. Wyposażony w futurystyczny sprzęt i najnowszej generacji środki bojowe rusza do walki o przetrwanie w dynamicznym i ciągle zmieniającym się środowisku. Oprócz walki solo może on także wstąpić w tryb kooperacji z graczami z całego świata.

Defiance to świetny tytuł MMO z licznymi elementami RPG oraz gier akcji zbudowany w klimacie science fiction, którego niewątpliwie największą zaletą jest wzajemne przeplatanie się wątków i różnych treści występujących zarówno w wersji filmowej jak i tej komputerowej.

Gra posiada dobrą ścieżkę dźwiękową, doskonałą grafikę, wysoki realizm zachowań postaci jak również przebiegu całej akcji gry. Dzięki tym wszystkim cechom oraz wielu innym aspektom tytuł z pewnością zainteresuje wielu graczy na nieco dłużej niż tylko weekend.

Grę Defiance można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.