Defumblr Smart Lock Screen Defumblr Smart Lock Screen 1.4.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Blokady ekranu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Defumblr Smart Lock Screen to ciekawa aplikacja na urządzenia z Androidem, zastępująca systemowy ekran blokady i zmieniająca go w przydatną listę aplikacji, dopasowaną do preferencji użytkownika.

Po zainstalowaniu aplikacji Defumblr, należy wyłączyć stosowaną wcześniej blokadę ekranu i udzielić programowi dostępu do odczytywania oraz wyświetlania powiadomień. Po skonfigurowaniu programu, ekran blokady smartfonu zmienia się w centrum powiadomień oraz aplikacji. Defumblr wyświetla między innymi te ostatnio używane, a także prostą listę zadań, widżet pogody, kalendarza i wiadomości. Ikony zaprojektowano w formie kółek, które stylem przypominają nieco estetykę komiksową. Jeżeli potrzebujemy dostępu do innej aplikacji w miejsce tych wyświetlanych przez Defumblr, po naciśnięciu na wybrane kółko można przypisać do niego na stałe potrzebny nam program. Ponadto, na ekranie startowym Defumblr znajdziemy też skrót do ustawień aplikacji, ikonę odblokowania ekranu oraz skrót do uruchamiania aparatu fotograficznego w smartfonie.

Ciekawą funkcją aplikacji jest sposób wyświetlania wiadomości, np. SMS-ów, z Google Hangouts, WhatsAppa lub Facebook Messengera. Aplikacja potrafi stworzyć dla każdej z nich bąbla z logo, a po kliknięciu zyskujemy dostęp do treści przesłanej nam wiadomości wraz ze zdjęciem nadawcy. Aby odpowiedzieć, wystarczy kliknąć w dany wątek rozmowy, wtedy Defumblr przeniesie nas do właściwej aplikacji.

Twórcy programu przewidzieli sporo możliwości personalizacji. Możemy wybrać kilka rodzajów tła, na którym widoczne są ikony lub ustawić własne zdjęcie wybrane z galerii na urządzeniu. Do wyboru są też opcje ustawień kolorów oraz wyglądu ikon w aplikacji, możliwości ręcznego przypisania na stałe miejsca dla danej aplikacji na ekranie blokady wyświetlanego przez Defumblr.

Autor aplikacji uprzedza, że może nie zadziałać ona poprawnie na smartfonach LG G4. Dlatego użytkownicy tych urządzeń powinni uzbroić się w cierpliwość i wstrzymać przed instalacją tego oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!