r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Defumblr Smart Lock Screen 1.4.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Blokady ekranu

Defumblr Smart Lock Screen to ciekawa aplikacja na urządzenia z Androidem, zastępująca systemowy ekran blokady i zmieniająca go w przydatną listę aplikacji, dopasowaną do preferencji użytkownika.

Po zainstalowaniu aplikacji Defumblr, należy wyłączyć stosowaną wcześniej blokadę ekranu i udzielić programowi dostępu do odczytywania oraz wyświetlania powiadomień. Po skonfigurowaniu programu, ekran blokady smartfonu zmienia się w centrum powiadomień oraz aplikacji. Defumblr wyświetla między innymi te ostatnio używane, a także prostą listę zadań, widżet pogody, kalendarza i wiadomości. Ikony zaprojektowano w formie kółek, które stylem przypominają nieco estetykę komiksową. Jeżeli potrzebujemy dostępu do innej aplikacji w miejsce tych wyświetlanych przez Defumblr, po naciśnięciu na wybrane kółko można przypisać do niego na stałe potrzebny nam program. Ponadto, na ekranie startowym Defumblr znajdziemy też skrót do ustawień aplikacji, ikonę odblokowania ekranu oraz skrót do uruchamiania aparatu fotograficznego w smartfonie.

r   e   k   l   a   m   a

Ciekawą funkcją aplikacji jest sposób wyświetlania wiadomości, np. SMS-ów, z Google Hangouts, WhatsAppa lub Facebook Messengera. Aplikacja potrafi stworzyć dla każdej z nich bąbla z logo, a po kliknięciu zyskujemy dostęp do treści przesłanej nam wiadomości wraz ze zdjęciem nadawcy. Aby odpowiedzieć, wystarczy kliknąć w dany wątek rozmowy, wtedy Defumblr przeniesie nas do właściwej aplikacji.

Twórcy programu przewidzieli sporo możliwości personalizacji. Możemy wybrać kilka rodzajów tła, na którym widoczne są ikony lub ustawić własne zdjęcie wybrane z galerii na urządzeniu. Do wyboru są też opcje ustawień kolorów oraz wyglądu ikon w aplikacji, możliwości ręcznego przypisania na stałe miejsca dla danej aplikacji na ekranie blokady wyświetlanego przez Defumblr.

Autor aplikacji uprzedza, że może nie zadziałać ona poprawnie na smartfonach LG G4. Dlatego użytkownicy tych urządzeń powinni uzbroić się w cierpliwość i wstrzymać przed instalacją tego oprogramowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Defumblr: zmyślny ekran blokady dostosuje się do twoich zwyczajów

14
OPROGRAMOWANIE 21.01.2016 | Maciej Olanicki

W Google Play można znaleźć zatrzęsienie programów, których zadaniem jest zastąpienie domyślnego ekranu blokady w systemie Android. Niektórzy twórcy tego typu aplikacji stawiają na minimalizm, inni na atrakcyjny wygląd, jeszcze inni na innowacyjność. Na tle tej ostatniej grupy wyróżnia się nowy Defumblr Smart Lock Screen. Jest zresztą także całkiem ładny. Interfejs ekranu blokady w wydaniu Defumblr opiera się na kołach, w których wyświetlane są powiadomienia. Kolorowe elementy są z pewnością przyjemne dla oka, ale to oczywiście nie ten aspekt ma sprawiać, że program jest całkiem oryginalny…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.