Delta Chat Delta Chat 0.1.18

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Delta Chat to nowy komunikator mobilny, który pod względem interfejsu przypomina Telegram, ale do działania wymaga tylko konta e-mail. Pozwala też porozumieć się z każdym, kto ma konto pocztowe. Nie zakłada się żadnego dodatkowego konta.

Komunikator jest całkiem szybki – wykorzystując rozszerzenie PUSH protokołu IMAP pozwala na dostarczenie wiadomości może nie błyskawicznie, ale z opóźnieniami co najwyżej kilkusekundowymi.

Obecnie dostępny wciąż jako beta, Delta Chat pozwala na przesyłanie tekstu i rozmowy grupowe, w przyszłości zapewnić ma obsługę multimediów i szyfrowanie end-to-end. W powiadomieniach systemowych wyświetla przychodzące wiadomości, obsługuje czaty grupowe, pozwala wyszukiwać w liście użytkowników, i blokuje niechciane kontakty.

Program jest całkowicie otwartoźródłowy, nie śledzi naszej aktywności i nie rozsyła żadnych reklam. Rozwój zarówno androidowego klienta jak i komponentu serwerowego można śledzić na GitHubie.

Uwaga, program jest dostarczany jako plik .apk, można go zainstalować po włączeniu opcji instalacji z nieznanych źródeł w Androidzie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!