r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Delta Chat 0.1.18

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Delta Chat to nowy komunikator mobilny, który pod względem interfejsu przypomina Telegram, ale do działania wymaga tylko konta e-mail. Pozwala też porozumieć się z każdym, kto ma konto pocztowe. Nie zakłada się żadnego dodatkowego konta.

Komunikator jest całkiem szybki – wykorzystując rozszerzenie PUSH protokołu IMAP pozwala na dostarczenie wiadomości może nie błyskawicznie, ale z opóźnieniami co najwyżej kilkusekundowymi.

Obecnie dostępny wciąż jako beta, Delta Chat pozwala na przesyłanie tekstu i rozmowy grupowe, w przyszłości zapewnić ma obsługę multimediów i szyfrowanie end-to-end. W powiadomieniach systemowych wyświetla przychodzące wiadomości, obsługuje czaty grupowe, pozwala wyszukiwać w liście użytkowników, i blokuje niechciane kontakty.

Program jest całkowicie otwartoźródłowy, nie śledzi naszej aktywności i nie rozsyła żadnych reklam. Rozwój zarówno androidowego klienta jak i komponentu serwerowego można śledzić na GitHubie.

Uwaga, program jest dostarczany jako plik .apk, można go zainstalować po włączeniu opcji instalacji z nieznanych źródeł w Androidzie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Delta Chat – nowy mobilny komunikator, do którego wystarczy mieć skrzynkę e-mail

51
05.02.2017  •  Adam Golański

Komunikatory miały uczynić komunikację szybszą i łatwiejszą niż w erze e-maila czy IRC-a – i chyba uczyniły, sądząc po ich popularności. Ale zrobiły przy tym coś jeszcze. Zamknęły nas w gettach ich producentów, za darmową usługę zapłaciliśmy prywatnością, a mnogość ofert sprawiła, że niejeden użytkownik zmuszony jest do korzystania z kilku różnych komunikatorów jednocześnie. Aby rozwiązać te problemy, potrzebujemy… no tak, kolejnego komunikatora. Nie śmiejcie się jednak, dajcie szansę Delta Chat, wszystko o co bowiem Was poprosi, to adres poczty elektronicznej. Delta Chat jest zupełnie nowym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.