Delta Loop

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Delta Loop to darmowa, dynamiczna strzelanina 2D będąca klonem uznanej już wieki temu przez miliony graczy na całym świecie kultowej gry Asteroids.

Ten tytuł to kolejny dowód na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone z misją totalnej eksterminacji to tematyka ponadczasowa nie będąca w stanie nigdy się znudzić, ani też przeminąć.

Oprócz sporych umiejętności zręcznościowych i kompletnej rąbanki bez opamiętania przyda się odrobina strategii i pomyślunku. Wszystko za sprawą występującego w grze systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy misjami. Ulepszenie naszego pojazdu następuje poprzez dozbrojenie go w bomby, lasery oraz chmury plazmowe. Przede wszystkim jednak ulepszenie polega na odpowiednim dozbrojeniu działa głównego.

Wszystkie transakcje należy odpowiednio rozplanować w stosunku do zawartości portfela, ponieważ źle zagospodarowane środki mogą przyczynić się do niepowodzenia w kolejnym układzie. Nawet najlepsze umiejętności zawodzą, gdy dodatkowy arsenał w trakcie rozgrywki zaświeci pustkami.

Ponadto gra posiada cztery stopnie trudności, rozbudowany system punktacji, awansu i osiągnięć. Prezentuje również wiele rodzajów przeciwników oraz innych bonusów, o które zawsze warto powalczyć dla lepszego efektu w starciu z armią statków nieprzyjaciela. Nie brakuje tu również widowiskowych wybuchów, wystrzałów i spektakularnych eksplozji.

Przejrzyste zasady gry, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby wrogich jednostek, zacięta walka w morzu pocisków czy bonusowa runda na zakończenie każdego układu to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Delta Loop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!