r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DemoScreen 1.0

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

DemoScreen to prosty programik, którego zadaniem jest zarządzanie tapetami wyświetlanymi na naszym pulpicie. Daje on możliwość losowej prezentacji na ekranie obrazów z dysku twardego lub serwisu Demotywatory.pl, Komixxy.pl, Mistrzowie.org i wielu innych.

Galeria programu

Narzędzie jak na swoje małe rozmiary oferuje całkiem spore możliwości. Poza funkcją rotacji tapet na naszym pulpicie pozwala także wyświetlać obrazy pochodzące z kilku popularnych serwisów, a nawet zapisywać je na dysk. O każdej zmianie tapety użytkownik informowany może być dźwiękiem lub dymkiem wyświetlanym z poziomu systemowego zasobnika.

DemoScreen dobrze radzi sobie z obsługą dużych ilości obrazów zgromadzonych na naszym komputerze. Poszczególne tapety możemy grupować, a następnie wyświetlać po kolei lub losowo, według własnych preferencji. Program umożliwia dostosowanie właściwości wyświetlanych obrazów - m.in. ich położenie czy tło. Zmiana prezentowanej na pulpicie grafiki odbywać się może także przy każdym uruchomieniu systemu.

Program działa w obszarze tzw. tray'a, nie zakłócając tym samym czynności wykonywanych na komputerze. Oferuje domyślnie 5 motywów graficznych i uruchamiany może być wraz ze startem systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

interfejs
zasobożerny, intafntylny, zła jakość wyświetlanych w nim tapet na pulpicie
ocena użytkownika

Aplikacja nie rzuca na kolana, jego głównym zadaniem jest zmienianie motywu tapety na pulpicie. Można go skonfigurować z dowolnym portalem np. demotywatorami, i innego tego typu stronami. W sumie jak kto lubi taki zabawy to ok. Tylko jeżeli zważyć, że ta aplikacja jest bardzo pamięciożerna, w tle pobiera nawet 20 MB RAM-u. A jakość kolorystyki zawartych nie rzuca na kolana, całkowicie eliminuje to narzędzie. Nie wszystko co Polskie jest godne polecenia.

11.01.2016 16:45 | Recenzja do wersji 1.0

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #4 29.10.2015 15:45

słaby program.. w systemie Windows 7 raczej zbędny...

Autor edytował komentarz.
Ostatni Mohikanin   26 #3 24.12.2014 22:10

Program dla znudzonych DesktopWatcherów... Zmiana tapety, nawet choćby co dwa dni, jedynie rozprasza.

  #2 21.10.2011 10:03

Przy braku połączenia sieciowego próbuje cały czas się łączyć, czasem gubi zapisane na liście pliki (warto sobie pogrupować - jedna lista - jeden katalog obrazków). Gdyby nie to - rewelacja.
Jeśli chodzi o użycie pamięci - netbooku z 1GB RAMu daje radę (zajmuje 17-20MB).

  #1 26.05.2011 20:30

Program dobry,ale potrzebuje dużo pamięci.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.