Demolition Company

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Demolition Company jest kolejnym symulatorem szwajcarskiego producenta Giants Software, czyli twórcy cieszących się ogromną popularnością serii gier Farming Simulator. Jednak tym razem, zamiast wcielać się w właściciela gospodarstwa, gracz będzie mógł skosztować życia właściciela firmy rozbiórkowej.

Wiele opcji i satysfakcji

Twórcy Demolition Company zadbali o to, aby wybór zarówno pojazdów, jak i sprzętów, nie był mały, a ich pełne detali wykonanie dodawało realizmu. Do dyspozycji są chociażby koparka, dźwig z kulą burzącą, spychacz, a nawet ładunki wybuchowe i młot pneumatyczny. Każde z nich dostarcza zupełnie innych wrażeń w czasie rozgrywki i powoduje, że gracz będzie mógł wypełniać liczne misje, na nowe, różne od pozostałych sposoby.

W grze nie brakuje także efektów dźwiękowych, wzbijającego się w powietrze kurzu czy rozbłysków w czasie eksplozji. Burzenie budynków w Demolition Company daje nie tylko wiele satysfakcji, ale zapewnia również środki na zakup nowych urządzeń oraz odblokowuje misje ćwiczeniowe i nowe zlecenia na terenie miasta. Dodatkowo warto rozglądać się po polu rozbiórki, gdyż zostawiono tam dla gracza bonusy. Elementy takie migoczą z oddali złotym światłem.

Dla urozmaicenia rozgrywki producenci postanowili dołączyć narzędzia dla graczy, dzięki którym będą mogli stworzyć własne modyfikacje, a wraz z nimi – nowe pojazdy, misje i nie tylko.

Wymagania systemowe:

  • Procesor: 2.0 GHz Intel lub odpowiedni AMD
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Grafika: Nvidia Geforce 6800, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT lub lepsza (min. 256 MB VRAM)
  • Dysk: 1 GB wolnego miejsca

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!