reklama

Demolition Gunner: in Seek and Destroy

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Demolition Gunner: in Seek and Destroy to bezpłatna azjatycka strzelanka w dosyć klasycznym stylu, a to już wiele mówi o tym projekcie. Gracz może liczyć na pełną wybuchów oraz akcji zabawę, z unikaniem całych chmur rozpylonych przez wrogów pocisków, dodatkowo z dynamiczną muzyką w tle. Ta produkcja naprawdę wystawia na nie lada testy spostrzegawczość i koordynację ruchową zwinnych komputerowców.

Zasiadamy za sterami śmiercionośnego nowoczesnego helikoptera, którego zadaniem jest zlikwidować kolejne fale nadlatujących wrogów małych oraz olbrzymich. Należy mieć się stale na baczności, a także wypatrywać wypadających czasem z pokonanych usprawnień, wzmacniających siłę ognia oraz dodających osłony. Pod koniec każdego układu trzeba przygotować się na starcie z większym, groźniejszym przeciwnikiem.

Rozgrywka możliwa jest w dwóch podstawowych trybach, z osobnym dobieraniem poziomu wyzwania dla każdego. Standardowo, poza karabinami pokładowymi mamy do dyspozycji bombę, zaś nieprzyjaciele dosyć oszczędnie strzelają do naszej jednostki. Przynajmniej w porównaniu do alternatywnego trybu, w którym nawet podstawowy stateczek sieje pociskami na wszystkie strony. Bombę zastępuje tu też potężne działo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #2 17.07.2016 20:22

Można się chwile pobawić i rozerwać co nieco:)

darek719   41 #1 15.04.2016 19:59

Strzelanka w klasycznym stylu. Graficznie nie zachęca bo są i lepsze tytuły no ale zawsze to jakaś odmiana.

reklama