r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Demonstracja: Nagrywanie płyt CD/DVD

Strona główna Aktualności

O autorze

Demostracje, które publikujemy w vortalu spotkały się z bardzo przychylmnym przyjęciem z Waszej strony, tym samym zamierzamy cykl stale rozwijać.

Czasy świetności dyskietek dawno przeminęły, a nagrywarki CD i DVD są dostępne już w bardzo przystępnych cenach. Mimo dostępności jednak wielu użytkowników nie do końca wie jak z nich korzystać dlatego też dziś opublikowana demonstracja stanowi prosty instruktarz nagrywania płyt CD i DVD. Najnowsza prezentacja kierowana jest głównie do początkujących użytkowników komputerów dla których mamy nadzieję informacje w niej zawarte będą przydatne.

Zaprezentowaliśmy metody nagrywania płyt oferowane przez funkcjonalności systemu Windows XP, pokazaliśmy również jak "wypalić" płytę przy pomocy najpopularniejszej aplikacji w tym celu stworzonej jaką niewątpliwie jest Nero oraz przy pomocy bezpłatnej aplikacji DeepBurner.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej domonstracji Nagrywanie płyt CD/DVD. W kolejnych planujemy poruszać tamaty nieco bardziej skomplikowane, czekamy oczywiście na sugestie :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.