r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Demonstracja: Pierwsze spojrzenie na Office 2010

Strona główna Aktualności

O autorze

Nie dalej jak wczoraj w nocy Microsoft rozpoczął techniczny program beta pakietu Office 2010. Tym samym po raz pierwszy zaproszeni testerzy spoza Microsoftu mogli zainstalować i ocenić, jak zapowiada się nowy Office.

Z przyjemnością publikujemy w naszym vortalu demonstrację "na gorąco" prezentującą najciekawsze, najbardziej wpadające w oko nowości w najważniejszych aplikacjach wchodzących w skład pakietu Office 2010. W demonstracji pokazujemy między innymi nowy ekran menu Office Backstage, interesującą funkcję podglądu wklejania, wstążkę i nowy widok konwersacji w Outlooku, rozbudowane opcje edycyjne tekstu i grafiki w Wordzie, mini-wykresy w Excelu czy wbudowany edytor wideo w PowerPoincie. Pamiętajmy jednak, że demonstracja opiera się na wczesnej wersji beta (Technical Prevew) - dzisiejszy kształt niektórych funkcji może się jeszcze zmienić do czasu finalnego wydania w 2010 roku.

Zapraszamy do obejrzenia demonstracji Pierwsze spojrzenie na Office 2010 w oczekiwaniu na publiczną wersję beta, która powinna pojawić się pod koniec tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.