r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Demonstracja: Rzut okiem na polski Windows 7 RC

Strona główna Aktualności

Dosłownie kilka godzin temu beta-testerzy na całym świecie otrzymali dostęp do wersji Release Candidate systemu Windows 7, a zaproszeni przez polski oddział Microsoftu - do polskiej wersji mini-beta. Teraz zadaniem polskich beta-testerów jest znalezienie jak największej liczby błędów powstałych na skutek procesu lokalizacji oryginalnego, angielskiego systemu - nieprecyzyjnych tłumaczeń, niemieszczących się w przyciskach etykiet i pozostałościach po angielskich tekstach.

W naszej redakcji również mamy beta-testerów polskiego Windows 7. W najnowszej demonstracji przygotowanej tuż po wydaniu wersji RC Wojtek Kowasz (Docent) pokazuje, jak na bieżącym etapie produkcji wygląda polski system, czym różni się od angielskiego i na czym polega praca beta-testerów testujących zlokalizowaną kompilację. Przy okazji w demonstracji wyróżnione zostały niektóre zmiany w wersji RC w stosunku do wersji beta.

Zapraszamy do obejrzenia demonstracji Rzut okiem na polski Windows 7 RC.

Polecamy także lekturę opublikowanego dzisiaj felietonu TomkaB Windows 7 RC, pierwsze wrażenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.