r   e   k   l   a   m   a
reklama

Demonstracja: Sztuczki i Kruczki w Windows XP

Strona główna Aktualności

O autorze

Mimo inauguracji systemu Windows Vista nadal najpopularniejszym systemem operacyjnym jest Windows XP. Wszystkim, którzy jeszcze nie zdecydowali się na Vistę, a lubią poeksperymentować z ukrytymi możliwościami systemu proponujemy zapoznanie się z najnowszą demonstracją przygotowaną przez Wojtka Kowasza pt. Sztuczki i Kruczki w Windows XP. W ramach demonstracji autor prezentuje kilka mało znanych ale przydatnych sztuczek, które pozwalają na lepsze dostosowanie systemu do własnych potrzeb.

Autor w przystępny sposób pokazuje m. in. jak pozbyć się zbędnych ikonek w oknie "Mój komputer", jak odinstalować programy, których usuwanie może sprawić kłopoty (choćby program Windows Messenger), jak poeksperymentować z ekranem logowania, jak "upchnąć" więcej ikonek na pulpicie czy po prostu włączyć wyświetlanie etykiety z buildem naszej wersji systemu.

Demonstracja wskazuje krok po kroku wszystkie niezbędne czynności więc nawet niezbyt zaawansowani użytkownicy po jej obejrzeniu będą mogli poeksperymentować ze swym systemem. Zapraszamy do obejrzenia demonstracji Sztuczki i Kruczki w Windows XP.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane