Demonstracja: Windows Vista Beta 1 - Pierwsze spojrzenie

Strona główna Aktualności

O autorze

Jednym z głównych wydarzeń tego roku w świecie oprogramowania było ukazanie się wersji beta nowego systemu Microsoftu - Windows Vista. Nie każdy jednak może skorzystać z wersji beta aby już dziś wyrobić sobie wstępną opinię na temat nowej propozycji. W Internecie jak również w czasopismach komputerowych pojawiło się już wiele informacji na temat Visty, artykuł jednak ma swoje ograniczenia. Postanowiliśmy więc zaprezentować Vistę w przyjemniejszy i bardziej przystępny sposób. Dzięki naszej propozycji, mamy taką nadzieję, każdy może spojrzeć na Vistę tak jak by z niej korzystał na własnym komputerze.

Nie było naszą ambicją w niniejszej demonstracji, dokonywać dogłębnej analizy rozwiązań, które w nowych okienkach się pojawią, byłoby to zresztą niemożliwe w ramach kilkunastominutowego materiału. Mamy jednak nadzieję, że poprzez demonstrację Windows Vista Beta 1 - Pierwsze spojrzenie zwrócimy uwagę na kilka ciekawych rozwiazań jakie na nas czekają, a jest szereg takich, na które poczekać warto.

Prowadzący demonstrację, wspomniał również krótko o nowościach w najnowszej przeglądarce internetowej rodem z Redmond, czyli Internet Explorerze 7.0.

Zapraszamy więc do krótkiej wycieczki po systemie Windows Vista.

© dobreprogramy
s