Demonstracja: Zapora systemu Windows w pigułce

Strona główna Aktualności

O autorze

Ostatnio publikowane przez nas prezentacje spotykały się z Waszym bardzo dużym zainteresowaniem. Najwyższy czas więc aby znów zaprezentować coś nowego. W zasadzie jedyne zastrzeżenia do opublikowanych już demonstracji dotyczyły ich "poziomu trudności". Niestety tak już jest, że zadowolić wszystkich jest naprawdę trudno. Początkujący byli zadowoleni z łatwości przekazu, czasem jednak Ci bardziej zaawansowani czuli niedosyt. Tym razem, mamy nadzieję, że usatysfakcjonowani będą zarówno Ci mniej zaawansowani jak również poszukujący informacji wykraczających poza to co wiedzieć powinien każdy ;-)

Demonstracja: "Zapora systemu Windows w pigułce" przekazuje zarówno podstawowe informacje na temat zapory zawartej w pakiecie Service Pack 2 dla Windows XP jak również porusza bardziej zaawansowane zagadnienia administracyjne. Zasadniczo demonstracja została podzielona na cztery części: podstawowe informacje na temat zapory systemowej, demonstracja konfiguracji zapory oraz bardziej zaawansowane, tj.: zapora w instalacji nienadzorowanej, a także zapora w zasadach grupy.

Tematyka jest bardzo interesująca, jesteśmy pewni, że początkujący użytkownicy mające mgliste pojęcie o zaporze systemowej jak również szerzej zainteresowani administrowaniem znajdą w naszej propozycji coś dla siebie.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej demonstracji Zapora systemu Windows w pigułce. Czekamy na Wasze opinie i sugestie na jej temat. Weźmiemy je pod uwagę podczas konstruowania kolejnych, które już niebawem się ukażą.

© dobreprogramy
s