Design Me Design Me 1.3.2.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Design Me to nasz mobilny organizer. Pozwala na zarządzanie zadaniami, kalendarzem a także podgląd takich informacji jak pogoda, alarmy, czy też dodawanie notatek.

Główny ekran Design Me składa się z 3 zakładek. Pierwsza z nich to Home. Zbiera treści z pozostałych, dodatkowo posiada kilka własnych widgetów takich jak wspomniany już budzi czy pogoda, a także złote myśli. Wybierając poszczególne z nich możemy otrzymać bardziej szczegółowe informacje i ustawienia.

Po prawej znajduje się kalendarz. Korzysta on zarówno z danych zawartych w telefonie jak i bezpośrednio z kont: Microsoft, Google oraz Facebook. Co ciekawe, przycisk dodania nowego wydarzenia przenosi nas do kalendarza systemowego. Ostatnia z zakładek to notatki. Możemy do nich dołączyć obraz, dźwięk wideo, lokalizację i wiele innych elementów

Design Me posiada dobrze przygotowany interfejs o specyficznych barwach. Dominują w nim kolory pastelowe, co zapewne nie każdemu przypadnie do gustu. Całość nie jest też dostosowana do wyższych rozdzielczości, elementy wydają się lekko nieostre. Design Me to bardzo dobry program, zwłaszcza jeżeli szukamy aplikacji od której będziemy rozpoczynali nasz dzień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!