DeskNotifier 2.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

DeskNotifier to niewielkie narzędzie dedykowane użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Umożliwia ono wyświetlanie na ekranie komputera powiadomień o zdarzeniach z naszego smartfonu lub tabletu.

Program potrafi informować użytkownika za pośrednictwem animowanych dymków o takich zdarzeniach jak połączenia przychodzące, odebrane wiadomości tekstowe lub e-mail, zadania do wykonania z listy Astrid, powiadomienia z serwisu Facebook i wielu innych. W przypadku wiadomości SMS DeskNotifier pozwala także odczytywać ich treść bez fizycznego kontaktu z telefonem, a także tworzyć i wysyłać nowe lub odpowiadać na wcześniej odczytane.

Obsługa i konfiguracja narzędzie jest stosunkowo prosta i nie powinna nikomu przysporzyć problemów. Co istotne, aby połączenie z urządzeniem mobilnym oraz komputerem zostało poprawnie nawiązane to smartfon lub tablet pracować musi pod kontrolą Androida, a także oba one muszą znajdować się w obrębie tej samej sieci bezprzewodowej. Wyjątkiem od tego ostatniego jest połączenie realizowane przy użyciu kabla USB.

Dodatkowo na urządzeniu mobilnym zainstalować należy aplikacje kliencką o tej samej nazwie, która dostępna jest w sklepie Google Play. Konfiguracja połączenia ogranicza się do nadania aplikacji w urządzeniu odpowiednich uprawnień (do połączenia WiFi, usług związanych z SMS-ami itp.), a następnie przepisaniu widocznego w mobilnej wersji aplikacji numeru IP do opcji narzędzia zainstalowanego na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #1 25.03.2016 00:57

bardzo ciekawy filmik na youtube wprowadzający w tajniki tego programu https://www.youtube.com/watch?v=hmVmNlAnG9U