Desktop Dimmer 3.1.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop Dimmer jest darmowym, opensource'owym narzędziem do kontrolowania ustawień jasności monitora.

Program dodaje do tacki systemowej ikonkę, której kliknięcie wyświetla suwak, po jednym na każdy dostępny monitor. Przesuwanie suwakiem zmienia jasność obrazu.

Stan jasności dla każdego monitora jest automatycznie zapisywany i zostaje odtworzony po restarcie systemu.

Uwaga: program jak na taki drobiazg zabiera ogromną ilość pamięci. Napisano go w JavaScripcie na framework Electron, który uruchomiony jest na okrojonej wersji przeglądarki Chromium. Dlatego przedstawiamy go raczej jako ciekawostkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 31.08.2018 23:39

Szukałem jakiejś alternatywy dla f.lux ale ten soft po pierwsze nie działa po drugie zżera pamięć a po trzecie w instalatorze nie ma nawet licencji więc cholera wie na co się godzimy przy instalacji tego.

  #2 20.06.2017 23:32

NIe instalujcie tego gówna! Pożera ponad 450MB pamięci RAM! Tak, nie przesłyszeliście się. Kpina. Kto pisze takie programy!? Już kurvva lepiej zainstalować sobie trojana lub wirusa!!

  #1 03.03.2017 08:17

To już lepszym rozwiązaniem jest "ClickMonitorDDC".