Desktop Icon Toy 5.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop Icon Toy to proste narzędzie przeznaczone do ciekawego wykorzystywania i zarządzania ikonami dostępnymi na pulpicie systemowym.

Program pozwala m. in. na ustawianie ikon w postaci aktywnego zegara, kilku rodzajów serc, gwiazd, spirali, okręgów, prostokątów, kształtów itp. Dodatkowo za pomocą Desktop Icon Toy można szybko ukryć teks widoczny pod ikonami, zmienić ich rozmiar, ustawić efekty animacji (znikanie, migotanie, skakanie) po najechaniu w obszar danej ikony, zablokować możliwość ich przesuwania po pulpicie czy ustawienia skrótów klawiszowych do najczęściej wykorzystywanych opcji.

Kompozycje pulpitu, w tym również własne, można bardzo szybko zapisać i otworzyć. Wszystkie opcje programu dostępne są z poziomu menu aplikacji zminimalizowanej do zasobnika systemowego.

Uwaga!

Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez okres 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!