Desktop Restore 1.7.2

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Desktop Restore to niewielki program pozwalający zapisywać i przywracać układ ikon na pulpicie. Może okazać się szczególnie przydatny osobom, które często zmieniają rozdzielczość ekranu lub podpinają dodatkowe ekrany, a w efekcie ułożenie ikon na pulpicie często się zmienia niezgodnie z oczekiwaniami.

Korzystanie z programu jest bardzo proste, dzięki integracji z systemowymi opcjami w menu kontekstowym na Pulpicie. Wśród opcji znajdziemy możliwość szybkiego zapisu układu ikon, stworzenia zaawansowanego zapisu z uwzględnieniem dodatkowych opcji, przywracanie zapisanych układów oraz dodatkowe ustawienia.

Wśród opcji znajdziemy również wygodną możliwość podświetlenia tych ikon, które pojawiły się jako nowe od czasu ostatniego zapisu. Dowiemy się tym samym, które ikonki nie zostaną uwzględnione przy operacji przywracania układu. Dużym atutem aplikacji jest jej niemal błyskawiczne działanie i minimalne wymagania wobec systemowych zasobów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!